Krv u toku ovolucije

kiki0101

Postovani,
Vrijeme mi je ovolucije I desi se svakih nekoliko mjeseci da se pojavi trag krvi, ali sada se pojavilo vise krvi, tamnije I svjetlije, a nemam nikakvih bolova.Menstruaciju trebam dobiti tek za 10-ak dana, ali opet nisam sigurna da li je ranija menst.ili nesto dr.Planiram posjetiti ginekoliga, ali prije nego odem htjela bih vas pitati sta mislite, sta bi to moglo biti?
Pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno periovulacijsko krvarenje, no ipak posjetite ginekologa.