Krvarenje III trimestar

Anabella12

Bila sam na kontrolnom pregledu u 28tt prije dva dana. Doktorica me je vaginalno pregledala kako bi vidjela da li sam otvorena jer imam povremene bolove. Kaze da sam zatvorena i da je sve uredu. Otkako sam dosla kuci dakle vec dva dana, primjecujem tackicu svijetle krvi na toalet papiru nakon mokrenja. Meni se cini da ne ide iz rodnice vec iz klitorisa ali nisam sigurna. Bolno nije i ne pecka i nema tragova na vesu. Sta bi to moglo biti? Hvala Vam mnogo

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sukrvica je vjerovatno od ginekološkog pregleda. Ako potraje javite se na kontrolu ponovno.