krvarenje nakon lpsc

minnie82

Poštovani,
12.11. mi je napravljena probatorna kiretaža zbog sumnje na vanmateričnu trudnoću. Kako je beta hcg nastavio rasti i nakon tog zahvata, upućena sam na lpsc ( zahvat obavljen 16.11.) gdje mi je odstranjen desni jajovod u kojem se nalazila trudnoća. Nakon kiretaže pila sam ergometrin i krvarila, a nakon lpsc krvarila sam 5-6 dana, ništa previše, onako kao pred kraj menzesa. Krvarenje je stalo 21.-22.11. Jutros se opet pojavilo neko krvarenje. Ovo je vrijeme kad bi u redovnoj situaciji trebala dobiti menstruaciju. je li moguće da je ovo već menstruacija ili je to još krvarenje uslijed zahvata? Unaprijed zahvalna na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je bliže da se radi o krvarenju nakon zahvata i zbog naglog pada beta hcga.