krvarenje nakon spolnog odnosa

mateaaaa

Postovani, sinoc mi se nakon spolnog odnosa pojavila krv na vagini, koju sam primjetila prilikom brisanja nakon odnosa, i bilo je toga dosta, pomislila sam da je menstruacija koju treba dobiti sutra, no danas nema krvarenja. Sto bi mogao biti uzrok? mozda implantacijsko krvarenje? napominjem da sam nedavno imala e.coli u mokraci ali trenutno nemam nikakve bolove ni promjene u mokrenju koje bi ukazale da de e.coli vratila.

Hvala unaprijed..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Krvarenje je vjerovatno posljedica ozljede rodnice ili vanjskog spolovila tijekom odnosa. To nije znak nikakve implantacije.

mateaaaa

dali je to opasno i dali je potreban pregled?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije. Pratite dalje situaciju.

mateaaaa

Danas mi se opet nakon odnosa pojavila krv, vise onako roza boje je bilo na wc papirom, te sam osjecala vrtoglavicu i zujanje u usima. Trebala sam dobiti menstruaciju danas ali je nema jos.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pričejate još koji dan da nastupi.

mateaaaa

Danas je po danu opet bilo krvi i sada opet nista..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam .LP.

Zabrinuta399

Prije 3 dana mi je zavrsila menstruacija, i juce sam imala jak odnos sa momkom pritom sam duze vrijeme bila suha i bolilo me naravno. Odma poslije odnosa na zastiti je ostalo krvi i meni je teklo malo krvi vise providne boje. Navece je prestalo ali jutros kad sam isla u wc poslije male nuzde pojavila se opet krv(2-3 kapi), nemam nikakve bolove samo sam uzasno nervozna jer me strah, ne znam sta je. Molim vas mozete li mi objasniti zbog cega je to, o da li imam razlog za brigu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Krvarenje je od grubljeg odnosa i vjerovatno je došlo do ozljede vanjskog spolovila i rodnice.
sugeriram apstinenciju od odnosa tjedan dana i korištenje lubrikanta prilikom idućeg odnosa.

AnerolD

Znaci menstruacija mi je zavrsila prije pet dana. Spolni odnos sam imala prije tri dana. Kada sam se vratila kući na papiru sam primjetila krv .
Već 3 dana krvarim ( malo ), nemam nikakvih bolova.
Zanima me zašto se to događa, ima li razloga za brigu i što trebam napraviti ?
Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Krvarenje je povezano s odnosom. Vjerovatno je isti bio grublji pa je došlo do ozljede vanjskog spolovila ili rodnice pa od tud krvarenje.
Ako potraje javite se ginekologu na pregled.

Nlesic

Postovani,
Stupila sam s novim deckom u odnose, s tim da njegovo spolovilo je bas veliko, i nakon prvog seksa mi se pojavila krv.. I tako svaki put, nakon odnosa.. Na pocetku je bilo roskasto, sada je vec tamnije, jer smo imali par dana uzastopno happy .. I ta krv traje tjedan dana... A prije 5 dana sam trebaladobiti mengu i nista? Dali se trebam zabrinit... Iz nekog razloga.. Hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemojte imati odnose jer se vjerovatno radi o dubljoj ozljedi spolovila ili rodnice.
Sugeriram pregled.

Sara5128

Postovani,
Jucer sam imala malo grublji spolni odnos bez zastite ali nista nije zavrsilo u meni. Sada sam nakon obavljanja nuzde vidjela malo sukrvice pa me zanima da li je moguce da je to zbog odnosa? Ili postoji razlog za brigu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je od odnosa. Ne trebate brinuti za sada.

27li16

Danas sam imala svoj prvi spolni odnos. Znam da je nakon njega normalno krvarenje. Odmah poslije spolnog odnoca stavila sam higijenski ulošak i krvarenje je bilo minimalno. No, nako 3-4 postalo je jakoo obilno. Krv doslovno teče iz mene. Jako sam zabrinuta, da li je to normalno?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je dosita tako sugeriram pregled u bolnici, jer je možda došlo do ozljede rodnice ili vanjskog spolovila. Pošto je nedjelja javite se na pregled u bolnicu.

27li16

Tijekom noći sam jako krvarira i ujutro mi nije bilo dobro-vrtjelo mi se i bila sam jako slaba. No, sad je krvarenje prestalo. Dali je i dalje potreban pregled?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sugerirao bih ipak pregled, da se isključe dublje ozljede rodnice.