Krvarenje tijekom odnosa

any1409

Poštovani,

prije 5 mjeseci sam prvi puta spavala s dečkom. I iskrvarila sam zbog pucanja himena. Ali, to se ponovilo i drugi i treći puta. Krvarenje nije bilo obilno već svega par kapljica. Stanje mi se smirilo od tada i nastavili smo s odnosima, međutim jučer sam ponovno prokrvarila tijekom odnosa, no ovaj puta u većoj količini. Stavila sam dnevni uložak i pola dana sam imala smećkasto-vodeni iscjedak, i tada je krvarenje prestalo. Zadnja menstruacija bila je od 9.7 - 14.7, što znači da bi oko 5.8 trebala dobiti ponovno. Ne pijem pilule.

Što da radim?

Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Apstinirajte od odnosa so kraja menstrucije.

jenny2808

Poštovani,
imam jedno pitanje. već mjesec dana pijem yaz pilule. prvi mi je put da pijem kontracepcijske pilule. imala sam krvarenja između ciklusa pa sam prije 14 dana obavila sve preglede kod ginekologa.Papa test mi je uredan,uzv je u redu,jajnici u redu. Danas sam tokom odnosa prokrvarila i sad mi nije jasno jel to može biti od pilula ili nešto nije u redu sa mnom? da li bih trebala piti nešto ili vi imate nešto da mi preporučite ili da jednostavno ne radim ništa? i da, zadnja menstruacija je bila prije 7 dana. pomozite mi molim vas. hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je od pilula. Faza privikavanja još traje.
Nastavite dalje s uzimanjem.