Krvarenje u ovulacijskom perijodu!!

martica1234

Poštovani,
imam pitanje u vezi krvarenja. Imala sam menstruaciju do 8.4. i bilo je sve normalno. Nakon toga sam imala spolni odnos sa deckom 12. i 13.4 znaci par dana poslje mentruacije radi sigurnosti. Koristili smo kondom i sve je bilo u redu. 15.4 su mi poceli plodni dani te uvijek imam iscjedak u plodnim danima prozirne boje samo šta je ovoga puta bio drugačiji. Bio je krvav / smeđkast popraćen peckanjem i bolom te je vrlo neugodan. Ne znam šta bi to moglo biti te me jako brine. To traje vec 2 dana i ne znam šta bi to moglo biti. Čitala sam da je možda u pitanju ovulacijsko krvaranje ali ne znam,ima skakavih teorija.
Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru i savjetu! Nadam se da cete mi moci pomoći.
Hvala!

Lijep pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu znati koji je uzrok krvarenja. Ovulacija mislim da nije jer je prerano za tako nešto.
Sugeriram pregled i UZV.

martica1234

Hvala na odgovoru.
Samo jos jedno pitanje ako nije problem.
Dali je moguce da sam trudna i da je to nekakav 'znak' trudnoce? Tj. dali je ovo što sam vam opisala može biti u pitanju trudnića?

Hvala!
Lijep pozdrav

melissa91

Postovani,
Imala sam menstruaciju 11.03. i trajala je 6 dana. Nakon 9 dana,kako sam cista, pojavio mi se iscjedak, pracen sa malo krvi,mislila sam da je ovulacija jer inace malo krvarim u tom periodu.Medjutim,imala sam ne zastices odnos 10-og dana,znaci sutradan, dva puta za redom, bez ejakulacije u rodnicu...nakon toga,dva naredna dana pojavio se tamno smedji isjedak i trajao dva dana, bez bolova i bilo cega.
Prije svega toga,par mjeseci nisam imala odnose a ciklusi mi variraju od 28-38 dana. Danas je 38.dan i nisam jos dobila... Da li postoji sansa da sam trudna iako nije bilo ejakulacije, obzirom da sam prilicno sigurna da sam imala ovulaciju tad jer pratim svoje tijelo stalno? Ne primjecujem nikakve simptome trudnoce, osim da imam apetit, jedem slatko,stalno sam nervozna i naduta,grudi su vrlo malo osjetljive... to su mi inace simptomi PMS-a...

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marticka ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Melisa bila ste spolno aktivna u plodnim danima i kasni vam menstruacija stoga napravite test.

melissa91

Hvala Vam puno!

Uradila sam test trakicu GraviGnost juce, bila je negativna...ponovit cu za 7 dana u slucaju da ne dobijem menstruaciju.
Nadam se da su testovi pouzdani...

Lijep pozdrav!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.