krvarenje u trudnoci( II TRIMESTAR)

zabrinuta777

Doktore Imam jedno pitanje .
Sada sam na odmoru i nisam u mogucnosti otici doktoru.
Trudna sam tacno 18 sedmica.. I sinoc nakon duuuuge setnje i na Datum kada BI inace imala menstruaciju da nisam trudna ,pojavilo mi SE blago krvarenje.
Malo oskudno krvarenje./ osim toga nemam nikakvih drugih tegoba//
Nista me ne boli..
Zabrinuta sam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema veze s time kad je trebala nastupiti menstruacija. Krvarenje u trudnoći od 18 tjedana se mora obraditi. Sugeriram pregled, UZV i laboratorijsku obradu, crp, briseve i urinokulturu.