kvržica

zrinka

Prije nekoliko dana primjetila sam malu kvržicu na velikim stidnim usnama. Ne boli na dodir. Ne da se istisnuti. Ima li razloga za zabrinutost? Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

prof. dr. Marina Ivanišević

Draga Zrinka, najvjerojatnije se radi o začepljenom izvodu žlijezde, potrebno je otići ginekologu koji ju može evakuirati.