kvrzice

korisnik1

Pozdrav
Prije 2 dana na glavicu penisa primjetio sam kvrzice crvene ne svrbe ni peckaju prilikom tusiranja kad sam vodom prao te kvrzice izgledaju kao pristici no prilikom pranja su pocele da se rule pomoc

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radio o gljivičnoj upali. U apoteku i kupite Canesten kremu i mažite spolovilo par puta dnevno par dana i nemojte imati odnose.