lekovi za spavanje i kontracepcija

Tami992

Doktore, imam problem sa spavanjem.. spavam samo par sati, pa se probudim i ne mogu da nastavim. Razmisljala sam da pocnem da pijem nesto za spavanje, pa me interesuje da li lekovi za spavanje uticu na kontraceptivne pilule, logest? Hvala Vam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ovisi koji lijekovi. Napišite konkretno na koje ste lijekove mislili.

Tami992

Mislila sam na Odoval S, Dormirin, Slipin, Persen Forte.. neke od tih..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne umanjuju.

Tami992

Hvala Vam puno na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.