Lijekovi pri pokusaju trudnoce

nana-bubu

Dobar dan.
Naime ja i muz vec nekoliko mjeseci pokusavamo dobit drugo dijete. Trenutno imam plodne dane. Kako sam prije jedno tjedan dana navukla neku prehladu i pocela jako kasljat otisla sam danas dezurnom ljecniku. Lijecnik mi prvo reko da imam gripu i da odmaram i nako sto me poslusao dao mi ipak klavax. Kaze da se nista necuje na plucima ali radi preventive jer jako kasljem vec duze od 5 dana. Kako sam vec pisala nalazim se u plodnim danima i moglo bi bit uspijesno. Dali ce moji lijekovi sta utijecat na moju situaciju. Naime trudna jos nisam al pokusavam ostat. Moja prijateljica meni kaze da odustanem.od pokusaja i da krenem ponovo. Ali ja iskreno ne bi jer imam vrlo.pozitivan osijecaj u ovaj ciklus.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lijekovi neće utjecati na vašu situaciju. Možete ih slobodno uzimati.