Lindynette 20;propustena pilula

Ela85

Postovani,molim Vas pomoc.Pijem mjesecima redovno Lindynette 20,no u subotu i nedjelju sam zaboravila popiti 3. i 4.iz novog pakiranja.U medjuvremenu sam imala odnos.U ponedjeljak ujutro popila sam dvije i navecer jednu.Dal je to u redu ili trebam uciniti jos nesto kako bih sprijecila trudnocu.Ispricavam se na smetnji i hvala unaprijed na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa postoji za trudnoćom. Ne razumijem zašto ste ovako uzeli.
Savjetujem dalje dodatnu zaštitu tjedan dana.