Menstruacija

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne znam koji je uzrok kod vas. Moguće je da imate cistu, pcos, upalu itd.
Svakako savjetujem pregled.

lolla1234

Poštovani, menstruaciju sam dobila na vrijeme, ona inače traje 5 dana, ali je sada bila obilna 3 dana, a 4. i 5. dan gotovo ništa. To je bilo prije tjedan dana, a već me nekoliko dana muči stalna mučnina. Je li moguće da je ovo bila lažna mentruacija i da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne vjerujem ako je došla ma vrijeme i bila približnog intenziteta kao i ranije.

anna2509

Postovani!

Imam 23 godine i dosad sam uvijek imala urednu menstruaciju. Zadnja mi je zapocela 19.02. I zavrsila 26.02. 2 tjedna nakon toga pojavio mi se smeckast iscjedak pomjesan s krvlju i mislila sam da je to ovulacija no to traje vec 2 tjedna. Spolni odnos sam zadnji put imala prije pocetka zadnje menstruacije no koristili smo zastitu. Znate li mozda o cemu bi mogla biti rijec? Hvala unaprijed!

anna2509

Postovani!

Imam 23 godine i dosad sam uvijek imala urednu menstruaciju. Zadnja mi je zapocela 19.02. I zavrsila 26.02. 2 tjedna nakon toga pojavio mi se smeckast iscjedak pomjesan s krvlju i mislila sam da je to ovulacija no to traje vec 2 tjedna. Spolni odnos sam zadnji put imala prije pocetka zadnje menstruacije no koristili smo zastitu. Znate li mozda o cemu bi mogla biti rijec? Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Teško je reći ovako. U obzir može doći cista, disfuncijsko krvarenje, endometrioza, upala i slično.
Savjerutujem uzv pregled.

vesppuci

Pozdrav
Popila sam ellaone pilulu pocektom mjeseca jer nam je zastita pukla. Menstruaciju sam dobila danas kao sto je i trebala doc. Zasada je krvarenje manje nije obilno kao sto je znalo biti. Mislim da je boja i sve ostalo jednako kao i prije kedino je kolicina manja. Znaci manja mrlja je nego inace. Imala sam tjedan dana prije smedji svaki dan tj 5-6 dana zaredom. Danas nisam imala prevelike pms simptome pa sam ocekivala kasnjenje koje se ipak nije dogodilo. Zanima me dakle da li ce krvarenje postat obilnije s vremenom te da li ce trajati jednako kao i do sada znaci 6 dana mi obicno traje krvarenje. I na sta moram pazit tokom menstruacije da se ne pojavi kao utjecaj pilule. Imam li razloga za briguvise sta se toga tice sada kad sam prokrvarila.

sencii

postovani doktore moje menustracije nikad nisu tacne nikad neznam kad cu dobit radim na bebi vec od[rilike 6 mjeseci al nista nikako da ostanem trudna . uvijek sebi umislim ev ga bit ce ovaj mjesec al nista uvjek se razocaram . mene zanima to sto mi nisu tacne menustracije kad su mi plodni dani sad ovu zadnju menustraciju sam imala 17 marta i kako tebam radit odnose svaki dan ili svako drugi dan molim vas odg unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vespucci, odgovorio sam vam. Dobili ste menstruaciju. Ne brinite.
Menstruacija bi trebala trajati uobičajno.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Senci, a da posjetite ginekologa i napravite uzv folikulometriju?