Menstruacija

DIngleBerry

Poz, djevojka i ja smo imali seksualni odnos na njen 3. dan mjesečnice pri kojem sam ja svrsio u nju. Ona ima redovan ciklus od 28 dana. Mjesecnica joj varira od 5-7 dana ali sada je poslije tog seksualnog odnosa stvar da ne izlazi krv tj kao svjeza krv nego nesto tamno smedje. Tako joj je vec 3 zadnja dana znaci od 4. pa do danas 7. dana. Kaze da joj se to nikada nije desilo prije. Sada zanima me da li postoji šansa da je trudna i zbog cega joj izlazi to tamno smedje. I koje su vase preporuke sta da ucinimo. Odnos smo imali 27.02. navece. Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

To nije menstruacija, ali s obzirom na redovitost ciklusa ne vjerujem da se radi o trudnoći.
Možda cista, upala, endometrioza i sl. Savjetujem UZV pregled.