menstruacija

enco

Postovani, imam 3 djece i uvijek mi je menstruacija dolazila 27 ili 28 dan budu mali bolovi u kicmi prosli mjesec sam imala 18.07.bila je braun i kao ligasti komadici ovaj mjesec nisam ni dobila mokraca me puno pece imam bolove a kod ginekologa imama tek 17.10. sta bi moglo bit zahvaljem se unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.
Svakako ako ste spolno aktivna napravite test na trudnoću.

Klinkasam

Postovani, zadnja menstruacija mi je bila 18.07.
Nezasticen spolni odnos 14.07
Dobivam svako 30-35 dana, s tim da sam proslu menstruaciju pila ciklo progyinova tablete za izazivanje menstruacija zbog zeljenog gubitka kilograma.
Sad jos uvijek nisam dobila, no moguce je da mi ciklus jos nije uredan.
Mozete li mi reci jesu li mi plodni dani bili za vrijeme nezasticenog odnosa?
Jel moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ajde ponovno proćitajte svoje pitanje pa se ponovno javite. Datumi vam ne odgovaraju.

Mary123123

Poštovani,
Imala sam menstruaciju 15.5 i poslije nje odnos 2.6 zaštićeni, kondom nije pukao provjerili smo, poslije toga menstruacija mi je trebala doći između 10 i 15.6 ali nije, 26.6 sam uradila test za trudnoću i jasno je pokazao negativno, ja se i dalje bojim, menstruacija je došla 2.7 i trajala je do 7.7... Onda sam trebala dobiti između 2. i 5.8 ali nisam, između 10. i 15.8 sam imala menstrualne bolove i bolove u kičmi, kao i danas ovih dana ali ne tako jake, bojim se da sam trudna, ali ne osjećam se tako, grudi su me boljele na dodir oko 15.8, kakvo je vaše mišljenje, postoje li šanse da sam trudna doktore?
Lijepi pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom se ne radi o trudnoći.

Mary123123

Doktore, možete li mi možda reći, zašto moja menstruacija kasni punih mjesec i pol dana, jako sam se živcirala da li sam trudna ili nisam, Lagani bolovi polako nestaju, a menstruacija zakasnila punih mjesec dana?
Možete li naslutiti što je uzrok osim stresa?
Hvala lijepo

Dejan Šakoronja, dr. med.

O mogućim uzrocima kašnjenja menstruacije proćitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.