Menstruacija

sb34

Poštovanje,
oduvijek imam redovite i oskudne menstruacije, bez ikakvih problema. Jučer je bio 3. dan, a boja krvi kakvu nikad nisam vidjela (narančasta). Danas je već smeđa. Imam 36 god, redovito idem na preglede, papa test uredan, imam vodenu cistu na jajniku i miom (u miometriju). Ima li narančasta boja krvi veze s navedenim ili da zanemarim?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Iscjedak poput vašeg od rezultat kombinacije krvi od menstruacije i upale u rodnici. Zato tako izgleda.