menstruacija kasni

abogoev1

Poštovani doktore zadnju menstrruaciju sam imala 4.2 koja je trajala do 9.2 zatim je 12.2. počela sukrvica koja je traja do 17.2.da bi iza toga bilo krvarenje poput menstrualnog sve do 27.2..radila sam markere koji su uredni i papa test koji je pokazao, upalu i Bacillus vaginalis,sve ostalo je dobro.Iza toga ja više nisam dobila menstruaciju,da li sada uz sve to mogu uključiti i trudnoću iako se pazimo prekinutim snošajem i nemam nikave simptome osim mučnina koje nisu popraćene povraćanjem,te slabost i mantavicu.Dali postoji mogućnost početka rane menopauze,inače ovo mi se dosada nije dešavalo osim uz kontracepciju.P.S zaboravila sam naglasiti da mi je oštećena sliznica maternice.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Premalo podataka imam. Napravite svakako test na trudnoću za početak.

sara90

Poštovani, još sam mlada i još mi menstruacija nije regulirana dakle znala sam imati razmake i do 45-50 dana izmedu menstruacija, ali zadnje dvije su mi bile 25 i 28 dana, dakle moglo bi se rec normalne, ali ovaj mjesec mi opet kasni, eto danas vec 9 dana, zanima me dali je to neki problem posto su zadnje dvije bile normalne ili te dvije nisu nuzno morale znaciti da se sve to reguliralo. I dali veca fizicka aktivnost i ove vrucine moze imat utjecaj na menstruaciju,
Unaprijed Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste spolno aktivna napravite test. Svakako se javite na pregled i uzv.

sara90

spolni odnos jos nisam imala, dakle nevina sam, himen je na mjestu, jedino sam prakticirala peting ali ja sam u tom trenutku imala gacice i nije bilo ni predejakulata ni ejakulata nego samo ona sluz

LOAO

Postovani, prvi dan mens.mi je bio 6.6, zadnji 9.6. Imala sam spolni odnos sa deckom 10.6 bez zastite, ali nije ejakulirao u mene. Sledeci nezasticen odnos je bio 14. 6, ali smo samo zapoceli, dakle, on nije stigao do vrhunca. Zadnja dva dana imam skoro sve simptome PMS-a, bol u donjem dijelu trbuha, nervoza, osjetljivost grudi. Takodje imam blago zuckasti isjedak. Procitala sam negdje da ovo mogu biti simptomi rane trudnoce, pa me zanima kolika je vjerovatnoca da sam mogla zatrudniti?
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite se o mogućnosti trudnoće.
A s obzirom na oligomenoreju sugeriram uzv pregled.