Menstruacija nakon vađenja mirene

lovorkadehaan

Poštovani,
Nakon 3 god koristenja, pred mj dana mi.je izvađena mirena, kada bi trebala doći prva menstruacija? Nakon vađenja par dana je bila prisutna neka sukrvica i nakon toga ništa, osim šta me poboljeva trbuh i imam jači iscjedak( bijeli, bez mirisa)

Unaprijed zahvaljujem.
Srdačan pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kroz mjesec dana bi trebala nastupiti. No ako ne nastupi potrebnu ju je izazvati gestagenim preparatima.