Mjeruh

studentica_

Postovani,
Prije 3 dana mi je odjednom doslo da stalno moram na malu nuzdu, a kad odem ne bude ni dvije kapi. I to je potrajalo cijeli dan. Nakon toga poceo me je boljeli dolje stomak, i sad nakon 3 dana sto pijem i antibiotike boli me dole. Primijetila sam i kvrzicu pri ulazu u vaginu. Jako sam zabrinuta, dok lezim i ne krecem se i grijem dole nista me ne boli, cim ustanem zaboli. Pijem dosta uvin H caja, ali promjene nema..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nema poboljšanja javite se liječniku koji vam je ordinirao antibiotik da se poduzmu daljnji koraci, ili promjena terapije ili Uk i ATB urina itd.