Mjesecnica mi kasni vise od mjesec dana!

tweet888

Postovani,
zadnju mjesecnicu sam dobila 28.10. Trajala je manje nego inace. Nakon mjesecnice, s momkom sam imala peting spolnim organima. Vagina mi se mnogo vlazila, ali momak nikad nije ejakulirao u vaginu. Takodjer, momak je tada penetrirao i u analni otvor, ali je ejakulirao van njega. Zanima me da li postoji mogucnost trudnoce iako ja nikad nisam imala pravi seksualni odnos, odnosno moj momak nikad nije penetrirao u moju vaginu sa ili bez zastite? Stomak mi se naduo, ledja me bole ponekad, i jako me strah da je ipak moguca trudnoca iako nikad nisam imala seksualni odnos. Mjesecnica jos uvijek kasni, i to mi povecava strah. Da li da uradim test na trudnocu ili? Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća. Savjetujem pregled. Vjerovatno se radi o pcos-u.