mjesecnica poslije poroda

pahulja1005

Pozdrav. Imam 22 godine i bebu od godinu dana. Prvu mjesecnicu poslije poroda sam dobila nakon 10 mjeseci,a prosla su vec 2 i po mjeseca kako ponovo nisam dobila a ne dojim bebu vec mjesec dana..u čemu je problem jer mislim da nije trudnoca jer koristim zastitu.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzroci mogu biti anovulacija, cista, upala, endometrioza, itd.
Odavde ne možemo znati. Posjetite liječnika.