Moguć pobačaj??

Gabi312

Pozdrav. prošlo ljeto sam bila trudna ali sam 20.08 morala na kiretažu jer se plod nije razvio. Čekali smo 3 mjeseca i u 12 mjesecu ponovno pokušali. Nadala sam se da sam trudna ali prije 3 dana pojavilo se slabo krvarenje, svjetlije crvene boje, a dan nakon toga primijetila sam da je nešto izašlo iz mene, veličine oko 1.5 cm krvavo. Dali je moguće da sam bila trudna i da je plod izašao? Hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ti nije svakako plod. Radi se o menstrualnom ugrušku najvjerovatnije.

Gabi312

Hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.