Moguca trudnoca

kaca726

Postovani,

Imala sam 22.05 nezasticen odnos sa deckom, s tim sto je svrsio po meni, zanima me da li je trudnoca moguca i da li je potrebno da popijem escapelle.
Molim vas odgovoriste sto pre.

Mentruacije su bile: 9.03, 7.04, 8:05

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da do ejakulacije nije došlo u rodnicu trudnoća nije moguća, bez obzira što su bili plodni dani.

kaca726

Hvala na bzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

Cibo1

Postovani!
16.2. imala sam odnos, a 18.2. sam popila zadnju aktivnu pilulu i u dogovoru sa svojom ginekologicom vise necu piti dalje pilule. Znaci kutiju sam popila do kraja i ne planiram nastaviti piti novu za 7 dana. Dali je moguca trudnoca s obzirom da sam odnos imala dva dana prije nego sam prestala piti pilule?
Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, trudnoća nije moguća.