Moguca trudnoca

kaca726

Postovani,

Danas sam imala dva puta odnos sa deckom prvi put sa kondomom, a u razmaku od 2 sata nezasticen odnos, s tim sto je svrsio po meni.
Molim vas recite mi da li postoji sansa za trudnocu, i da li je potrebno da popijem escapelle?

Molim vas odgovorite sto pre.

Mentruacije su bile: 9.04, 8:05, 2.06, 1.07.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, plodni su Vam dani. Sigurnosti radi, uzmite tabletu.

kaca726

Hvala na brzom odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

Sara74

Poštovani,

Imam jedno pitanje pošto nisam ni ja sigurna, zadnji dan menstruacije mi je bio u subotu(14.07), odnos sa dečkom sam imala u nedelju, s tim da nismo koristili zaštitu dva put je svrsio po meni ali ja sam nekako sva u čudu i sve jedno sam popila escapelle, nadam se da sam dobro postupila, nikad mi se tako nešto nije desilo a pogotovo bez zaštite. Dali trebam brinuti. Hvala Vam

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos ste imali u vrijeme neplodnih dana. Uz escapelle to smanjuje mogućnost trudnoće gotovo na nulu.