Moguća trudnoća?

IvanG

Poštovani imam problem

Cura mi je imala problema s gastritisom grčevi u stomaku i takve stvari

i imali smo spolni odnos par puta bez kondoma ali sam tek svršio 10-15 minuta nakon što sam izvadio
postoji li šansa za trudnoćom? (s tim da one vodice nije bilo=

Različite datume ima kada dobije menstruaciju

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije i da odnosi nisu bili opetovani onda se ne morate brinuti.

AdinM24

Postovani
Imam problem, djevojka i ja smo imali odnos s kondomom i bolilo ju je tako da nisam nikako svrsio i prestali smo
Imala je redovitu M i trajala joj je 6 dana ali nije bas obilna
Ima jake bolove u stomaku
Zanima me da li moze da ostane trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom, ne može.

AdinM24

Postovani
Izvinite al zanime me jos nesto
Posto je u mene djevojka vadila krv i dala urin na pregled da li oni mogu odmah vidit da li je trudna bez da to naglasimo da je za trudnocu? Tj. bio je obican pregled nalaza

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tim običnim nalazom krvi i urina se ne vidi niti može dokazati trudnoće.

lucija2410

Poštovanje
Spavala sam s dečkom prije tjedan i pol, koristili smo zaštitu, ali meni je trenutno nizak tlak, nikad mi nije bio, i slabo se osjećam i zavrti mi se čim se naglo ustanem, gledala sam po internetu i ti simptomi navode na trudnoću, s obzirom da je u protekla tri dana vani 40 stupnjeva pa je možda zbog toga, SAD ne znam dal se trebam brinut..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Smetnje koje imate nemaju veze sa trudnoćom.

jackson5

Postovani, s deckom sam imala odnos na 6. dan ciklusa.to mi je bio zadnji dan menstruacije, i malo sperme je ostalo u vagini a ostali je ejakulirao vani. Zanima ne kolika je sansa za trudnocu, obzirom da su mi ciklusi obicno 28 dana, ali danas na 11.dan ciklusa imam osjecaj u trbuhu kao da cu uskoro dobiti menstruaciju. Je li moguce da je to nekakav rani znak trudnoce i moram li se brinuti. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su ciklusi redoviti, dani su neplodni i neće doći do trudnoće.

garavusa013

Pozdrav!ovako,,pila sam 1,5g Logest.zadnju menstruaciju imala sam 25.6 i nisam nastavila piti Logest.imala sam odnos 2.7. i svrsio je u mene.dali postoji velika mogucnost da ce nastupiti trudnoca?znam da je rano al...i grudi me jako bole teske su,bradavice nemogu pipnuti...hvala Vam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa svakako postoji. Pričekajte da vidite da li će vam nastupiti menstruacija.

garavusa013

Hvala Vam na odgovoru.a jel mi mozete odprilike reci kolike su te sanse i kad mogu najranije napravit test?jos jednom hvala

garavusa013

I dali je razlog prestanka uzimanja Logesta tih bolnih i osjetljivih grudi?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Test na trudnoću najranije u vrijeme očekivane menstruacije. Ako istu dobijete prvi dan krenite opet s Logestom.

đinđer

Molim vas za odgovor... odnos sam imala 24.5 stim da su mi vjerovatno bili plodni dani(sto tada nisam znala) ,bilo mi je 1 put ,,bez zastite s tim da je partner usao samo par puta i tek poslije ejakulirao(znaci ne u mene)... menstruaciju sam dobila 5.6 tocno na dan kad sam i trebala dobit i trajala je malo duze,,skoro 9 dana,a inace mi traje 7 ,, da napomenem da sam i taj dan prije nego sto sam dobila menstruaciju radila i test koji je bio negativan.. poslije toga nisam imala odnos ali mi je sljedeca menstruacija kasnila 6 dana,,dobila sam je 8.7( jos mi traje,4 dan) i primjecujem da je oskudnija nego inace,, ne vidim smedu boju ali intezitet je drugaciji,,i prisutni su bolovi u donjem dijelu trbuha,....dali je moguce da se u oba slucaja radi o laznoj menstruaciji i da sam zapravo trudna vec 7,8 tjedana? ispricavam se na predugoj poruci ali vas molim da mi odgovorite...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o lažnoj menstruaciji a niti o trudnoći.

jackson5

Postovani, jos samo da pitam. Muci me to sto sralno imam taj osjecaj kao da cu dobiti menstruaciju, a poceo se pojavljivati dva dana nakon spolnog odnosa znaci na 8. Dan ciklusa, cak i prije ovulacije. Pa me malo plasi obzirom da mi se nikad nije tako dogadalo, je li moguce da je to znak trudnoce. Danas mi je 15. Dan ciklusa.
Hvala vam na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moj odgovor i dalje stoji i isti je. Ako imate velike strahove od trudnoće, lako to rješite s time što nećete imati više odnose.

NaIva2

Poštovani,
zadnju menstruaciju sam imala od 11.6 do 14. 6. Ciklusi su mi 28-29 dana i menstruacija traje 4 dana. 27.6 i 10.7 sam imala spolni odnos (zaštićeni, kondom). Menstruacija ovaj mjesec mi je kasnila 2 dana, trebala sam ju dobiti 9.7 ali sam ju dobila 11.7. Prvi dan je bila onako smeđe-crvena, druga dva dana normalna sa komadićima tkiva, i sada zadnja dva dana opet smeđe-crvena i još uvijek ne prestaje. Sad me zanimaju neke stvari. Pročitala sam negdje da ako ima tih komadića tkiva u menstruaciji da onda nije došlo do trudnoće i da je mjesešnica prava, dali je to istina? I dali je u redu da je mjesečnica takva? Jer ovaj mjesec sam puno pod stresom, i zbog vrućine imam problema sa tlakom, i već par dana mi je slabo i ne mogu jesti. Dali je moguće da je došlo do trudnoće ili je nešto drugo u pitanju? Hvala unaprijed na odgovoru.