moguca trudnoca?

marijaplaz88

Lijep pozdrav, da li je moguca trudnoca u ovom slucaju? Imala sam spolni odnos bez zastite no ne znam da li je bilo u plodnim danima.. Nakon 10ak dana sam dobila mjesecnicu koja je trajala kao i obicno 6 dana no prvi dan mi je bilo svijetlo crvene boje i oskudnije.. I onda sve normalno i obilnije od drugog do kraja sestog dana.. Normalne crvene boje. No po zavrsetku mjesecnice uocila sam smeđe tockice na donjem rublju? Da li to nesto znaci? Da li je trudnoca moguca ako sam dobila mjesecnicu iako mi je neredovna al u razdoblju kad trebam dobiti..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći.

marijaplaz88

Bilo je u neplodnim danima

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ciklus vam je neredovit te procjena plodnih dana ne dolazi u obzir.

stels02

Postovani
Imala sam 2 spolna odnosa u vrijeme kad sam mislila da su mi plodni dani i prvi je poceo bez kondoma al smo ga nakon par minuta stavili i nije doslo do ejakuacije u mene a i drugi je isto prvo poceo s kondomom a kasnije smo jos malo bez i isto nije doslo do ejakuacije. Do menstruacije mi je trebalo doci ovih dana ali je nema makar sam imala sve simptome i napuhanost i bol u grudima koja sad vec lagano prestaje, malo su se maknuli bolovi u donjem dijelu trbuha, imam lice puno pristica, dok smo bili na moru morala sam svako malo na wc al od kad smo se vratili netrebam, i imala sam bol u desnom jajniku kao da me presjeko na tren i jednom u ljevom.
Doktore dali mi menstruacija kasni jer se brinem ili sam trudna?

stels02

Posto imam ne redovite menstruacije nemogu tocno odrediti ciklus

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako nije došlo do ejakulacije ne postoji mogućnost trudnoće. Obzirom da inače imate neredovite cikluse vjerojatno je to razlog zašto menstruacija još nije došla. Ipak, za svaki slučaj preporučam test na trudnoću.

lovelygirl

Poštovani, naime menstruacija mi kasni 14 dana! Zadnja je bila 4.7. a moji ciklusi su 30 dana. Muz i ja smo imali resovito u tom periodu odnose ali nikada bez da je ejakulirao u mene! Napravilasam test i negativan je! Osjetim bolove u dinjem dijelu trbuha no prema ciklusu sada mi dolaze plodni dani! Da li je moguca trudnoca (unatoc testu) ili je samo nekakav poremecaj u ciklusu? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako je test negativan mala je vjerojatnost da se radi o trudnoći. Preporučam uzv pregled i prema tome eventualno terapiju za izazivanje krvarenja.

skoljka90

Postovani,
Zanima me kolika je mogućnost trudnoće ako je odnos bio 18.dan ciklusa, ciklus mi traje 28 dana s odstupanjima 1-2 dana.
Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, kod 28-dnevnog ciklusa ovulacija nastupa 14. dana, a plodnim danima se smatraju 3 dana prije i 3 dana poslije ovulacije.

skoljka90

Znači šanse su vrlo male :/
Hvala Vam puno na odgovoru happy

Ivo Balenović, dr. med.

Šansa je mala, ali ipak postoji ukoliko je taj ciklus ovulacija kasnila.