moguca trudnoca

abogoev1

Postovani zadnju menstruaciju imala sam 17.12 bila je normalna.odnos sa suprugom sam imala 1.1 sa snosajem da bi 3.1 i 5.1 smo takojder imali slobodan odnos a izmejdu svega toga sam imala 3.1 jedan dsn sukrvicu.zanima me da li postoji sansa za trudnocom,da li su mi to bili plodni dani.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je ciklus redovit onda su dani plodni. Šansa za trudnoćom svakako postoji.

thebee989

Pozdrav!
Zadnju menstruaciju sam imala 13.12.2014, s tim u vezi da mi menstruacije nisu redovite, prosli ciklus mi je bio na 35 dana. U ponedeljak 12.01. sam bila na UZ pregledu i receno mi je da mi je endometrij zadebljan, i da to moze biti znak trudnoce, jer mi je i sekret pojacan, medjutim taj dan sam radila test i pokazao je jedva vidljivu drugu crticu, juce sam ponovo radila test i ovaj put je bila svijetle boje ali se jasno vidjela. Od simptoma sam imala bolne grudi, cesto sam mokrila, zatvor i lagan povremen bol u stomaku, medjutim, danas me grudi slabije bole, skoro da i nema tog osjecaja, stomak boli po malo, povremeno, nemam nikakvo krvarenje, ali se plasim da nesto nije uredu sa plodom, ako je uopste tu. Izvinjavam se na dugom postu, zabrinuta sam. Hvala vam unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako vam je ciklus na 35 dana svakako test nemojte raditi prije očekivane menstruacije dakle ne prije 20.1. ako do tada ne dobijete menstruaciju. Prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći.

thebee989

Ali meni su vec tri testa bila pozitivan, prvi jako blijeda druga crtica, ali ostala dva su se jasno vidjela da su pozitivni, iako ni oni nisu bili jako crvene boje. Bolivi u grudima i stomaku se pono javio danas, i jos uvijek je prisutran. Ponovicu test ponovo 20.1. Hvala vam puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Test se radi u očekivano vrijem i uz koji dan kašnjenja.
Ako se prerano radi rezultati su nesigurni kao kod vas.

ja657

Postovani! Zadnju menstruaciju sam dobila 20.12., 2 dana prije ocekivane, 24. 12. Menstruacije skoro da ni nije bilo i decko mi je usao par puta sa svojim spolovilom bez zastite. Nije bilo ejakulacije, ali bilo je prozirne sluzi. Ocekujem menstruaciju uz lagano bolne grudi, poneki grcic ali je nema jos uvijek. Da li ima razloga za brigu od nezeljene trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći. O ostalim uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima.

andeosgreskom1234

Postovani, imam pitanje! Dakle imala sam nezasticeni odnos 4.3., sa prekinutim snosajem! Dobila sam menstruaciju 19.3. Tocno kako sam i trebala, bila je normaln traje 8dana, ovaj put je bila mozda 1 dan kraca (posto sam radila i bila puno na terenu ne mogu to sa sigurnoscu reci)! Bojim se trudnoce, imam osjetljive grudi i ispupcane bradavice zadnjih 3 tjedana sto do sad bas nije bio obicaj iako i sada mi se nekad "bradavice sakriju" ! Da li je moguca trudnoca? Te da li ako sad napravim test, da li bi on mogao pokazati vjerojatnu trudnocu!?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Ne treba vam test.

sencii

Postovani doktore zadnju menustraciju sam imala 22marta radimo na bebi bila sam kod ginekologa rekao mi je kad da imam ciljane odnose . Jucer mi se desilo da mi ide malo krvi ko menustracija sta bi to moglo biti ako moze odg hvala vamunaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Na osnovu ovog ne mogu znati. Moguće je implantacijsko krvarenje, probojno krvarenje, krvarenje od odnosa i sl.

wekyca22

imam pitanje.naime imam vodenu cistu na desnom jajniku..i nakon 7mj pokusavanja da zatrudnim nije islo i ovaj mj napravim test jer sam imala sve simptome i na testu se pokaze druga crta ali svijetla..i dobijem danas ujutro menstruaciju..dal je moguce da sam ipak trudna ili je test pokazo to zbog ciste?hvala puno,a menstruacije su mi redovite

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

lola1993

Postovani,

jucer sam imala spolni odnos sa prekinutim snosajem, nije bilo ejakulacije u rodnicu.
Radi se o neplodnim danima. Kolika je sansa za trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

lola1993

Postovani,

12.4. sam imala spolni odnos, nezasticeni, nije bilo ejakulacije u rodnicu. Dan prije mi je zavrsila mjesecnica, sto prema izracunu treba biti neplodni dan (dan nakon mjesecnice). Prije 2 dana sam bila na UZV, ginekolog mi je rekao da imam policisticne jajnike, nemam uredne cikluse.
Zanima me postoji li mogucnost trudnoce, zasad nemam nikakve simptome osim ucestalog mokrenja i peckanja pritom.
Hvala unaprijed.

lola1993

I da, ginekolog mi je napisao da mi je endometrij zadebljan 6mm.
Je li ikako moguca trudnoca buduci da je od spolnog odnosa proslo 18 dana?
Puno Vam hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

S tom debljinom endometrija trudnoća je isključena.

belanorma

Postovani,

Ciklus mi traje 30-35 dana, zadnja menstruacija je bila od 6-12.4.
22.4. Sam pocela piti antibiotik koji sam pila zbog upaljenog limfnog cvorica, koji je izazvao svrbez vagine. Po uputi lijecnice, pocela sam piti linex lady te sam ispirala sodom bikarbonom. Svrbez je prestao, no od 27.4 imam cudan iscjedak, ljigav i krvav koji se javlja samo pri velikoj nuzdi. Jucer sam uradila test za teudnocu i negativan je (25.dan ciklusa), mokraca nije bila jutarnja. Postoji li sansa za trudnocu, iako je odnos bio nezasticen i po kalendaru u neplodnim danima (snosaja nije bilo) i je li spomenuto krvarenje mozda neka cudna uranjena menstruacija?

Unaprijed hvala