Moguca trudnoca

Lana8293

Postovanje, bila sam trudna 10 tjedana, ali u 10 tjednu sam pocela krvariti i otisla na pregled i plod je bio mrtav 6 tjedana. Moj ginekolog mi je rekao da nakon slijedece menstruacije mogu ponovo zatrudnit. I dosla je ta menstruacija i zavrsila 31.1. Nakon nekoliko dana imala sam spolni odnos i muz i ja zelimo bebu, proslo je 8 dana od spolnog odnosa i pomalo imam smeđi iscjedak. Dali postoji mogucnost da sam trudna i da je to implatacijsko krvarenje? Menstruaciju dobivam svakih 25- 28 dana, a traje 6-7 dana. Pozdrav

Lana8293

I da nisam imala kiretrazu nego prirodno sve samo otislo..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o implantaciji. Vjerovatno se radi o periovulacijskom krvarenju.

Lana8293

Ok, Hvala Vam.

Lana8293

Imam jos par pitanja, oprostite na smetnji ali draze mi je da cujem misljenje strucnjake nego da pricam o tome s ljudima koji nisu medicinske struke. Dal' pokvaren zub moze stetiti trudnoci i da li trebam ici ginekologu cim pocnemo raditi na trudnoci, jako bi zeljeli bebu, prvu trudnocu sam zatrudnila od prvog nezasticenog odnosa i dali odnose u trudnoci treba smanjiti. Jos jednom vam hvala to je to sto me zanima, znam da imate puno ljudi kojima trebaju odgovori pa Vas ja vise ne bih smetala. happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je sve u trudnoći uredno možete imati odnose. Ne trebate ginekologu ako je sve do sada uredno. Kad zatrudnite onda ćete otići na pregled. Pokvarene zube sanirajte prije trudnoće.

Lana8293

Ok hvala Vam, ponovo sam dobila menstruaciju, hvala Vam na odgovorima. Pozdrav veliki i bas veliko Vam hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim. LP.

blogex

Postovani,

molim Vas pomozite mi oko jedne situacije.

Naime imao sam odnos sa djevojkom u 12 mjesecu na cca 1 min maksimalno bez kondoma, nije doslo do ejakulacije uopce te je nakon toga prekinut odnost. (prije toga sam bio otusiran, urinirao te mogu sa sigurnoscu reci da nije bilo ejakulacije bar 2-3-4h prije ) Ugl, nakon toga dobila je menstruaciju 06.1 Na 28 dan ciklusa a kaze da inace dobiva od 28-31 dana ciklusa.

U 1 mijesecu imali smo zasticen odnos te je do ejakulacije doslo van vagine u sam kondom. Znaci mogu potvrditi da kontakta bez zastite nije bilo.

12.02. znaci sad u cetvrtak napraivli smo test navecer oko 8PM te je test bio negativan. To je bio cca 8-9 dan kasnjenja menstruacije. (naravno ovisno o tome koji je ciklus 28-31 dan)

I danas jos menstruacije nema a ja vec lagano ludim. Ono sto me muci jest da cura mozda nije trudna od 12 mijeseca posto je ta "menstruacija" sta je dosla 28 dan ciklusa mogla biti i krvarenje uzrokovano smjestajem jajasca iako je ona rekla da je mensutracija bila normalne jacine te normalnog trajanja.

To bi bilo nekako prvo pitanje, molim Vas pomozite mi jer ovo je prestresno.

A drugo bi bilo tocnost tih testova, jer iako je negativan i jesmo koristli smo zastitu u ovom jednom odnosu u 1 mjesecu ali mi nije jasno zasto menstruacija ne dolazi.

Moram napomenuti da je u 1 mjesecu imala onu famoznu gripu te je bila u krevetu nekoliko dana pa se nadam da je mozda zbog toga.

Molim vas obrazlozenje/pomoc/savjet...

Hvala Unaprijed,

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je test negativan, ne trebate se brinuti oko trudnoće. O ostalim uzrocima kašnjenja menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima.

Lana8293

Postovanje doktore, opet se javljam, da ne pisem pocetak gore sam vam sve napisala, i spontani da sam imala za novu godinu bez kiretraze i da sam imala menstruaciju 21.1 zavrsila 31.1. Drugu sam imala 12.2. A zavrsila 21.2. U obje menstruacije 3 smedji iscjedak ostalih 7 veliko krvarenje, i poslije prve menstruacije i druge stalno sam imala ne zasticene odnose jer smo radili na trudnoci, medjutim meni sinoc malena mrljica od prilike 2 kapi od smedjek iscjetka i prestalo danas nista ni smedji iscjedak ni veliko krvarenje samo sam primjetila poslije brisanja da je ostalo na papiricu malo svjeze roze krvi i poslije toga sam isla na wc i nista nema, par dana osjecam malenu temperaturu i umor u nogama i vidljive vene na nogama kod stomaka, i da donji dio stomaka primjecujem da je malo na tecen i boli me od prilike na desnoj strani stomak, dali mi mozda mozete reci sto je razlog toga? Hvala Vam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Na osnovu iznesenog trško mogu znati. Savjetujem pregled i uzv.

Lana8293

Narucena sam u srijedu na pregled. Pa cu vidjeti znaci nista ni krvarenja ni smeđeg iscjetka sad samo malo bolovi u stomaku al ne jaki. Moj ginekolog je rekao da sam plodna i da bez problema mogu zatrudnit. Jedino sto me strah imala sam jedan spontani pa me strah da se nebi ponovio.

ivancica123

Postovani, hvala Vam puno, samo onda ne znam zasto me peku grudi i bole leda. Bol se seli od gornjeg djela leda na desnoj strani pa onda malo u sredini. Za jedan dan mi pocinju plodni dani. Jel mozda to? Ili, jel moguce da imam te bolove zbog rasta grudi? Imam 20 godina, a citala sam da se grudi dosta kasnije razvijaju. Ne dopusta mi poslati poruku pod drugu temu na kojoj sam pitala, pa ste mi odgovorili da se radilo o mjesecnici.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.