moguca trudnoca

marija2580

Postovani doktore, da li je moguca trudnoca ako sam poslije rizicnog spolnog odnosa (koji je bio 17.01) imala dvije redovne menstruacije normalnog inteziteta kao i obicno, jer sam citala da je moguce imati menstruacije u trudnoci?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguća.

Marinci33

Znam da ce zvucati glupo ali moram pitati..toliko me strah moguce trudnoce da se bojim iti kupiti test..pitanje je ovako.. Menstruacija uredna, ciklus 28-30.. Zadnja 18.03 i do danas nista.. 29.03 sam imala 2 odnosa tokom noci bez zastite ali nije svrsio u mene sigurno iprije odnosa sam ga oralno zadovoljavala oba puta.. Da li je moguce da sam trudna? Hvala!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

To ja ne znam niti mogu znati. Ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije onda neće doći do trudnoće.