Moguca trudnoca

sandra0503

Postovanje! Jucer sam imala prvi spolni odnos sa deckom, a plodni su mi dani. Dok nismo krenuli na odnos prvo je svrsio izvan mene i nakon toga je oprao spolovilo vodom i sapunom. Proslo je dva sata od toga i krenuli smo na pravi odnos sa kondomom. Naime kondom je puknuo, ali decko nike svrsio ovaj put. Postoji li mogucnost da ostanem trudna i da je ostalo sperme na penisu od prvog puta iako je brzo izvadio penis, a od svrsavanja je proslo 2 sata i oprao se...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

Lala1w

Poštovani, danas 17.11 imala sam spolni odnos pri kojem smo koristili zastitu, međutim kondom je pukao no nismo odmah to primjetili tako da smatramo da je bio puknut jako kratko vrijeme.Decko nije ejakuliao. Nakon toga prekinuli smo odnos i ja sam se oprala. Redovite menstruacije imam u posljednja 3 mj a do tada sam pila tablete da dobijem menstruaciju jer ju nisam imala. Zadnja menstruacija je bila 22.10 i trajala je 8 dana, kao i posljednje dvije. Zanima me vase misljenje dali bi trebala uzeti tabletu za dan poslije, dali smatrate da je moguca trudnoca? Zahvaljujem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba. Neplodni su dani i nije bilo ejakulacije.

aaa1

Poštovani,
Imala sam spolne odnose bez zaštite. Menstruaciju još nisam dobila a zadnja je bila 07.10. Napravila sam test i bio je negativan.Zanima me dali postoji mogućnost da je test krivo pokazao?

aaa1

Zaboravila sam reći da smo pri spolnom odnosu koristili metodu prekinutog snošaja.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći: O ostalim uzrocima kašnjenja pročitajte u ranijim postevima koji govore o toj problematici.

beatrice13

Postovani,
Zanima me da li je moguca trudnoca ako je odnos bio u jako plodnim danima,imali smo dva odnosa za redom u razmaku od 25 min.Oba su bila sa kondomom.Naime moje pitanje je sljedece je li moguce zatrudnjeti ako smo koristili I prekinuti snosaj uz kondom,a pri stavljanju drugog kondoma da je ostalo sperme na prstima te da se prenese na sam kondom ?

sss10

Poštovanje, moja situacija je sljedeća. Već godinu dana pijem kont. p. Belara zbog povišenog testosterona, naime početkom ove kutije, točno 4 tabl. nisam bila sigurna da li sam popila jer se sjećam da sam ju izvadila iz kutije, ali na kraju sam 99%sig da jesam, svejedno sa nastavila piti ostale tablete u propisano vrijeme. Zadnju tblt sam popila u četvrtak, znači na 21dan, te smo sutradan ja i dečko imali nezaštićeni odnos u kojemu on nije siguran da li je malo ejakulirao u mene ili ne, ja sam menstruaciju dobila u nedjelju, kao i uvijek dok pijem ove tablete i imala sam bolove u trbuhu i grudi su me boljele, kao i svaku mengu, ali svejedno me strah da li postoji mogućnost da ako je on ejakulirao da sam trudna iako pijem tablete? Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Beatrice prema opisanom neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

SSS10 prema opisanom ne radi se o mogućnosti trudnoće.

sss10

I jos da napomenem da uopce nisam imala onako tragove od menstr. A inace imam, kao ostaci, i da li bi trebala mozda popiti pilulu za dan poslije? Sva sam u strahu...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba pilula za dan poslije prema opisanom. LP-

tea1212

Postovani mozda ce zvucati glupo, ali moram pitati jer sam teski panicar ovako prije tjedan dana tocnije 3 dana nakon menstruacije koje su mi redovite, imala sam s deckom nesto sto ne mozemo nazvati sexom. jer nije bilo konkretnog sexa, ali mene je svejedno strah jer je bilo sluzi po njegovom spolovilu ( samo sluz da nije svrsio) i on je presao rukom preko toga nakon toga je bilo zadovoljavanje prstima i pokusaj ulaska u vaginu, s tim da je samo bio na ulazu, ulaska nije bilo. dali postoji sansa da se nesto moglo zalomiti.. lp

Teaa7000

Poštovani! Imala sam spolne odnose tijekom plodnih dana, tocnije dan prije ovulacije. Menstruaciju sam trebala dobiti 10.3 ali kasni mi sada dva dana, od simptoma imam jako bolne grudi kao i svaki mjesec kada trebam dobiti. Tijekom spolnog odnosa nije bilo ejakulacije u rodnicu vec izvan, prekinuli smo jer sam vidila da su mi plodni dani pa je nastavio decko sam. Odnos je trajao svega 2min. Mene brine da li je moguce da je doslo do trudnoce zbog predejakulata? Jer kasni mi pa sam zabrinuta, jel potrebno raditi test za trudnocu ili se bezveze brinem? Hvala na odgovoru. Pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za tea1212,
ukoliko nije došlo do ejakulacije u rodnicu trudnoća nije moguća.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ukoliko nije došlo do ejakulacije u rodnicu mogućnost trudnoće je minimalna, ali ipak postoji. Pošto Vam kasni menstruacija svakako napravite test.

Teaa7000

Poštovani napravila sam jutros u 3 test za trudnoću, negativan je. Da li trebam ponavljat pošto nisam bas mogla docekat 7,8,9 ujutro. Sto se tice simptoma menzesa jedino me boli doljnji dio leda uzasno, a grudi me polako prestaju boliti.. I da zanima me jel se moze poremetiti menstrualni ciklus ako djevojka nije spavala jako dugo s nikim a to je 2 godine i stupi u odnose ponovno nakon 2 godine. Moze li to biti uzrok izostanka? Hvala. Lp.

Mirka9876

Poštovani, imala sam menstruaciju 8.1.-12.1., 3.2.-8.2. (gdje je u tom periodu je prisutna ejakulacija, i dobila sam opet 2.3.-4.3. (bila je normalna kao i do sada...)
10,3. je ponovo bila prisutna ejakulacija, da li se radi o plodnim danima i da li je moguca trudnoca? 14.3. imam krace i manje bolove u doljnjem djelu. hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Teaa7000:
test na trudnoću je siguran preko 99% tako da ne trebate ponavljati. Uzroci poremećenog menstruacijskog ciklus su mnogobrojni, ali to što niste 2 godine imali odnose nije razlog. Moguće da se poremetio zbog stresa.