moguca trudnoca

zabrinuta91

Postovani,
Znam da se analnim seksom ne moze dogoditi trudnoca no na internetu svasta pise pa me zanima vase misljenje. Imala sam analni odnos i decko je ejakulirao u mene. Par dana kasnije pocelo me boljeti u donjem djelu ledja i u jajnicima i ti bolovi traju vec par dana. Neznam kada tocno trebam dobiti menstruaciju,negdje oko 1.6.2015. bi trebala doci jer sam ovaj mjesec imala namjerni prekid trudnoce(7.5.2015.) . Zanima me da li postoji mogucnost da sam trudna? Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Analnim odnosom neće zatrudnjeti.

celine03

Poštovani, imala sam odnos 30. na 31. siječanj. Menstruacije inače dobivam svakih 30/31 dan, ponekad zakasne ako sam pod stresom. Menstruaciju sam prije toga dobila 20. siječnja i trajala je 5 dana, kao i obično. Odnos je bio s kondomom uz prekinuti snošaj, no bojim se da nije došlo do trudnoće zbog predejakulata. Nakon toga menstruaciju sam dobila 20. veljače i trajala je 5 dana, ali je bila mnogo oskudnija no inače. Po završetku (26.2) napravila sam test u popodnevnim satima i bio je negativan te još jedan dva dana kasnije na prvi jutarnji urin i također je bio negativan. S obzirom da sam imala bolove u trbuhu otišla sam privatnom ginekologu na pregled (3.3.) s papa testom i uzv i nije vidio nikakve naznake trudnoće, endometrij je bio 9.2 mm. Nakon toga dobila sam menstruaciju 21.3 koja je ponovno bila oskudna te sam po završetku napravila još jedan test koji je također bio negativan i ponovno otišla na ultrazvuk 31.3., opet nikakve naznake trudnoće, endometrij 5.3 mm. Nakon toga dobila sam menstruaciju 29.4 i prva tri dana bila je obilna, slijedeća dva slaba. Sada sam dobila menstruaciju 25.5. Prvi dan bila je slaba, drugi malo jača, ali opet slabije nego što je to bilo prije. Konstano sam zabrinuta da nije došlo do trudnoće jer mi često zna trbuh zatitrati i zaboljeti me, što mi se prije nije događalo, te mi je u zadnja dva tjedna nekako veći no prije, no kad ga pritisnem je mekan i osjećam kao da sam puna zraka. Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.

slavaimaca

Postovani,
Menstruacija mi kasni devet dana sto se prije nije dogadalo. Prosli mjesec sam nakon menstruacije imala krvarenje koje je trajalo jedan dan i najon toga sam menstruaciju dobila redovno, ali ovaj mjesec kasni. Radila sam dva testa na trudnocu oba su bila negativna. Moram napomenuti da sam imala dvije trudnoce koje su protekle uredno. Da li da sad pricekam jos koji dan pa da ponovim test ili.....
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Celine, o kakvoj trudnoći pišete? Ne umišljate si.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Slavaimaca, pričekajte. ne radi se o trudnoći ako je test negativan.