moguca trudnoca

Lucija98

Postovani,ovako zanima me jeli ikakva mogucnost trudnoce postoji ako sam imala kupku u kadi, a prije mene se istusirala muska osoba?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguća.

unfaithful

Poštovani, 03.01.2016. sam imala prvi seksualni odnos sa svojim partnerom. Bila sam nevina, i odlučili smo samo da pokušamo. Posljednju menstruaciju sam imala 26.12.2015., a prije te sam imala 29.11.2015. Koristili smo kondom, I kako sam izdračunala, bili su mi neplodni dani. To je trajalo oko 5-10 minuta, jer nisam mogla da izdržim, boljelo me. Momak nije ejakulirao uopće, a u kondomu se nalazila samo providna tekućina koja inače izlazi iz muškog splovila. Zanima me da li je tudnoća ikako moguća ?

medolinotar20

Postovani,

Naime, situacija je ovakva, moje mentruacije bile su 12.10.2015, zatim 14.11.2015., zatim 13.12.2015., pa 3.01.2016., a zadnja menstruacija bila je 25.01.2016., sa deckom sam 4.2., imala prvi put "petting" ako se tako moze nazvati, nije bilo penetracije, nikada nisam imala spolni odnos, on je svojim splovilom prelazio preko mog i tako izazvao ejakulaciju, ali nije bila u rodnicu, nego je "svrsio" na moj stomak, nije nigdje skliznula, ja sam to obrisala maramicom... prema kalendaru, menstruacija treba da dodje danas, ali ja nemam nikakvih znakova, da li postoji sansa da sam trudna ? Obzirom da nikada nisam imala odos

Dejan Šakoronja, dr. med.

unfaithful prema opisanom neće do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Medolinotar prema opisanom dakako je da niste trudna.

kiki02

Dobar dan! Imam redovite menstruacije 28-30 dana. Imala sam odnose 25,26,27 dana ciklusa nezasticene odnose s prekinutim snosajem te je nakon tog za 2 dana stigla normalna menstruacija.10,11,12 dan ciklusa sam imala odnose sa kondomom i uvijek pazimo. Sad ovaj mjesec sam u vrijeme ovulacije imala lagane grceve dva dana i malo krvi kroz sluz (ta krv mi se vec jednom desila za vrijeme ovulacije). Danas sam pojela malo losije jelo nakon kojeg mi je jako lose i imam mucnine i bol u trbuhu i jako rijetku stolicu i sad mi se napuhnuo trbuh bas jako.. Jako sam prestrasena jer sumnjam u trudnocu a zapravo bi ju trebala iskljuciti.. Dali je ta mucnina zbog trovanja hrane i zasto mi je trbuh tako cijeli napuhnut ili je neki drugi razlog. Hvala!

kiki02

Zaboravila sam napisati da sam jucer pred spavanje imala tresavicu i temperaturu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

U vrijeme ste ovulacije, o kakvoj trudnoći govorite ?

kiki02

A zabrinula me ova mucnina i proljev. Izgleda da je lagano trovanje hranom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

kiki02

Oprostite ako sam dosadna ali mucnine su se nastavile, tj pojave se kad nesto pojedem i traju par sati, dok nisam gladna sve je u redu. Uz to imam jos uvijek proljev a jedem djelomicno krutu hranu. Jako sam prestrasena i u stresu zbog nezeljene trudnoce a neznam koji je uzrok tih mucnina. Menstruaciju moram dobiti za 7 dana. Sto da napravim? Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Javite se obiteljskom liječniku.

mrvica_nana

postovani, nadam se da cete mi pomoci..znaci 8.2. bila je zadnja menstruacija, sad mi kasni tocno mjesec dana a do sad je bila redovita..zadnja dva tjedna cijelo vrijeme imam prozirni iscjedak, vrlo cesto zna biti i tekuc i nekad u velikim kolicinama..citala sam par postova da je to znak trudnoce, je li to trudnoca ili sam ja samo sve umislila? unaprijed hvala na odgovoru, lp.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Iscjedak nije znak truddnoće. Ako vam kasni menstruacija sugeriram da napravite test na trudnoću.