Moguća trudnoća

Panicgirlandboy

Poštovani kao što sam ranije napisala imala sam nezaštićeni prvi odnos sa dečkom svega nekih 5 min, pritom on nije ejakulirao niti je svojim spolovilom ušao do kraja već svega maksimalno 5 cm jer dalje nije moglo, idući dan sam popila pilulu za dan poslije ellaone gdje je pisalo da u roku od 7 dana bi trebalo doći do smeđeg iscjetka kojeg ja još nisam dobila već je prošlo više od 10 dana, pa me zanima da li je nužno da do iscjetka dođe, jel to znači da nije došlo do odgode ovulacije, ili da je trudnoća sigurna?
Hvala unaprijed na odgovoru

emina8

Poštovani,

menstruaciju sam trebala dobiti 17.01., međutim kasni mi.
Danas sam uradila test gravignost mini (ali ne na prvu jutarnju mokracu,vec na drugu). Test je ispao negativan.
Da li mogu iskljuciti mogucnost trudnoce,mada sam i bila sigurna da partner nije uopste ejakulirao.
Pod velikim sam stresom zadnjih mjesec dana,pila sam antibiotike i razne lijekove za imunitet,da li je to moguci razlog kasnjenja?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Panicgirl ne radi se o trudnoći. Kašnjenje je zbog pilule za dan poslije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Emina ne radi se o trudnoći.