Moguća trudnoća

zrinka5

Poštovani, partner i ja smo imali odnos dan prije moje ovulacije i pukao je kondom, no partner nije svršio u mene, ali bojim se da je nešto izašlo prije. Kolike su šanse za trudnoću?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da li je što izašlo ili nije to najbolje zna vaš partner. Neću odgovarati na takva hipotetska pitanja. Niste sigurna da li je dio ejakulata izašao, onda je bolej da uzmete pilulu za dan poslije.

zrinka5

Zanima me mogućnost trudnoće od predejakulata u plodnim danima. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne radi o predejakulatu, stoga neće ni doći do trudnoće.