Moguca trudnoca?

Starbucks

Postovani, imala sam nezasticen odnos, metodom prekinutog snosaja, tri dana prije kraja menstruacije. Dva dana nakon zavrsetka osjecala sam bol u desnom jajniku koja se drugi dan prosirila na podrucje oko pupka, a treci dan na lijevi jajnik i cijeli donji dio trbuha. Dali je moguca trudnoca ako decko nije svrsio u mene i bilo je za vrijeme menstruacije koje su redovite tako da sumnjam da je bila ovulacija u to vrijeme( ciklus je izmedu 26 i 28 dana). Takoder sam primjetila smedi iscjedak no to mi se i prije dogadalo nakon menstruacije

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ako niste subjektivni, neće doći do trudnoće.