moguca trudnoca?

rafaello

postovani, menstrualni ciklus mi je u zadnjih pola godina 24-26 dana. danas mi je 26. dan a mjesecnica jos nije nasrupila. nemam nikakvih simptoma pms-a iako me inace par dana prije znaju bolit grudi na dodir. zadnje tri menstruacije su mi bile 14.4/10.5./4.6. a spolni odnosi 14.4./6.5./27.5. Svaki odnos je bio zasticen. Proslo ljeto mi je dva mjeseca za redom kasnila mjesecnica par dana, a cula sam i da moze kasniti od stresa jer sam ovaj mjesec imala neke ispite. Je li moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste sigurna u zaštitu ne morate brinuti oko trudnoće.
Stres i ispiti svakako mogu odgoditi nastup menstruacije čak i duže vrijeme.

rafaello

Zaboravila sam reci da je uz prezervativ bio i prekinuti snosaj. Moze li onda biti trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.