Moguca trudnoca

Emeralda

s deckom sam imala nezasticeni spolni odnos .Menzis mi kasni vec 9 dana. Prije je uvijek bio redovan. Grudi su mi natecene i strah me da nisa trudna. Radila sam test prije pet dana i bio je negativan .

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je test negativan ne radi se o trudnoći

stels02

Pozdrav
Imala sam odnos s deckom 18.4. bio je nezasticen al je bio 2 puta po minutu a razmak izmedu ta 2 odnosa je bio par minuta i decko nije ejakuriao u mene.E sad problem je u tome sto su mi tada vjerojatno bili plodni dani i ja sam mislila da sam imala ovulaciju 16.4. jer sam taj dan imala prozirni i rastezljiv iscjedak ali taj iscjedak je trajo do 20.4. nije bio rastezljiv vise tako jako kao taj dan nego ljepljiv.Pijem zinnat tablete jer imam problema s bubregom al svako malo moram pisat i to je velika kolicina mokrace s time da ne pijem previse samo caj koji je dobar za takve infekcije i dali je to pisanje svako malo od bubrega ili sam trudna.Inace me ne bole bas leda,bradavice na grudima samo kad ih stisnem al to nije jaka bol i boli me doljni dio trbuha na trenutke al isto nista jako al malo je tvrd kad ga stisnem kao pred menstruaciju.Ocekujem menstruaciju od 30.4. do 4.4. al me sve vise strah da nece doci.Molim vas mozete li mi reci na cemu sam.Hvala unaprijed.

stels02

I zaboravila sam napisati da imam glavobolje i da sam umorna

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ukoliko nije došlo do ejakulacije u rodnicu mogućnost trudnoće je minimalna. Ovi simptomi koje navodite vjerojatno su posljedica urinarne infekcije. Ako menstruacija ne dođe na vrijeme napravite test na trudnoću.

stels02

I inace imam neredovite menstruacije tako da si zbog toga nemogu odrediti plodne dane najtocnije

likd010101

Poštovani,
imao sam sinoc odnos sa djevojkom u kojem je doslo do ejakulacije u nju ali jako malo, menstruacije su joj svaki mjesec redovne sa eventualno dva dana odstupanja, po izracunu menstruaciju treba dobiti sutra. Dali postoji mogucnost trudnoce?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za stels02,
plodne dane možete odrediti mjerenjem bazalne temperature koja je u vrijeme ovulacije za 0,5 C viša od obične ili promatranjem sluzi koja u vrijeme ovulacije postaje obilna, bistra i rastezljiva.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani za likd010101,
ukoliko su ciklusi redoviti ne postoji mogućnost trudnoće.

stels02

Doktore opet ja
Danas sam trebala dobiti menstruaciju po mojim preracunima ali nije dosla a vi ste mi rekli da ne postoji mogucnost trudnoce.
Nemam bol u grudima uopce jedino me za na trenutke grciti dolje u trbuhu,ne bole me leda niti nista.Citala sam da implantacijsko krvarenje dolazi 6-12 dana od oplodnje i meni je danas 12 dan od odnosa i nisam dobila to krvarenje tako da se tako tjesim da nisam trudna.
Sada me muci ujutro sam se probudila i imala kao bijele vrhove na bradavicama na grudima i isla sam odmah citati o tome i jedna zena je napisala da ih je imala isto i da je sutradan dobila menstruaciju ali me i jos brine jer opet danas cijeli dan imam rastezljiv iscjedak kao u vrijeme ovulacije.Ne obilan ali ga imam.Brinem se sada jako i zanima me vase misljenje.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
sve su ovo nespecifični simptomi. Mogućnost trudnoće postoji samo ako je došlo do ejakulacije u rodnicu. Učinite test na trudnoću.

Monika98

Poštovani, ja i dečko smo imali nezaštićeni odnos, meni je bio prvi put. Znam da se moze zatrudnit bilo koji put, bila sam u plodnim danima on je 4 puta penetriro u mene, zadnji put je svršio al na krevet ne u mene. E sad zanima me koliko je moguća trudnoća i kako da je sprijecim? 100% je sigurno da nije u mene

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ako nije došlo do ejakulacije u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće.