Moguća trudnoća

nykolinas

Pozdrav,

inače pijem kontracepcijske pilule no u zadnjih dva tjedna iste ne konzumiram, s dečkom sam imala odnos u subotu dakle prije tri dana koji ne bio nezaštićen.

Prema svemu sudeći, to su bili moji plodni dani no on nije ejakulirao u mene već izvan.

Obzirom na nepažnju i nezaštitu, recite kolika je vjerojatnost trudnoće iako on nije ejakulirao u mene?

Unaprijed hvala.

Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako ejakulacija nije bila u rodnicu mogućnost trudnoće ne postoji.

depikolo

Postovani moji ciklusi su 27-30 dana.Posljednju menstruaciju sam imala 07.06.Nezasticeni spolni odnos 18.06.Nazalost bojim se da je partner svrsio u mene iako ni jedan ni drugi nismo sigurni u to jer smo bili u alkoholizoranom stanju.Prije dva dana odjednom sam osjetila mucninu i ispovracala se.Jutros mi je ponovno tako.Jel moguce da mi se tako rano javljaju simptomi?kada mogu najranije napravit test na trudnocu?moram li cekat dan kada bi trrbala dobit menstruaciju ili mogu i ranije?unaprijed hvala

Iam17

Postovani, bolovi u desnom i lijevom jajniku koji su pri dodiru ostri u desnom je jaca bol dosta nego u lijevom,izostanak mjesecnice, tijekom spolnog odnosa bilo je malo krvi ali za par minuta vise nije nego samo smedi iscjedak koji je trajao dva dana,spolni odnosi su bili metodom prekinutog snosaja,koji bi problem mogao biti? Treba li se brinuti?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za depikolo, prerano je da bi se javili simptomi eventualne trudnoće. Test napravite ukoliko menstruacija ne dođe na vrijeme.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za lam17, simptomi koje navodite vrlo su nespecifični. Moglo bi se raditi o upalnoj bolesti, a budući da je izostala mjesečnica i o trudnoći. Preporučam test na trudnoću i ultrazvučni pregled.