Moguca trudnoca u neplodnim danima!

BuBiCaA

Pozdrav..imala sam odnos dva dana prije menstruacije...bez zastite...dobila sam na vrijeme,inace mi traje 5 dana...dva dana je normalno bilo medjutim treci dan je mi je bilo manje nego inace a tako i cetvrti dan...da li je moguce da je doslo do oplodnje? i ako je menstruacija manjeg intenziteta...unaprije hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, nikako se ne radi o trudnoći.

BuBiCaA

ehh..znaci nema potrebe za testom?...i moguce da mi se smanjila zbog brige...happy...i ako je malo tamnija neko inace bila prvi i drugi dan je bas oblina bila kao i inacee...a kao sto rekoh treci i cetvrti dan slabo skroz...eto..i provjerila sam ciklus mi traje 28 dana...i bio je neplodni dan sigurno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Menstruacija oscilira u trajanju, te intenzitetu, ali kod Vas se nije poremetila ritmičnost /svakih 28 dana/ dobivanja.
Dakle mislim da nikako niste trudna.

BuBiCaA

ehh ovako znaci normalno sam imala menstruaciju...medjutim proslo je tri dana od menzesa al sad imam grceve u stomaku...moguce da je od brige i to...i ako se nedo Bog oplodnja desila vjerujem da je izaslo sve prilikom menstruacije..sta mislite..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, mislim kao i ranije da niste trudna. Pozdrav.

BuBiCaA

hvala vam puno..divni ste...nadam se da vam nisam bila napornahappy...

emachines

pozdrav! Ako mi je zadnja menstruacija bila npr.s pocetkom 24.05.2012 da li je 1.06.2012 bio plodan dan i da li sam tad mogla ostati trudna. I ako mi inace menstruacije traju do 5 dana.uglavnom 5 dan zadnji, skoro pa nikako.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, nije važno da li vam ciklus traje 4,5, ili 6 dana nego da li vam je ciklus redovit odnosno s malim oscilacijama.
Ako je ciklus redovit taj dan ne bi ttebao biti plodan.

Dadulahihi

Poštovani, prijateljica mi je imala nezasticene spolne odnose 6 i 9 dan ciklusa (od pocetka menstruacije). I decko nije svrsio u nju nego van nje tj usao je par puta (2min) onda bi ga izvadio i tek onda svrsio, i tako oba puta.. pitanje: Je li moguce da je djevojka trudna ako ima pravilne cikluse (28-29) dana? s time da su po njenom racunanju bili neplodni dani..
lijep pozdrav big-smile

Dejan Šakoronja, dr. med.

9. dan ciklusa već spada u plodne dane. Ako nije bilo ejakulacije onda je šansa mala. No imala je opetovane odnose i neki put u spolovilu muškarca ako odnosi nastupe brzo jedan za drugim, ostane neki put dovoljno sperme za oplodnju. Stoga savjetujem joj bolji način zaštite od trenutnog koji nije pouzdan.

Dadulahihi

Postovani, dakle jedan odnos je imala 6 dan cklusa (1 dan nakom mensrruacije), a drugi odnos je imala 9 dan menstruacije (3 dana nakon menstruacije)... Doktore treba li napraviti test? Ejakulat nije bio u doticaju s njom...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne bih se ponavljao. Ako će joj kasniti menstruacija nek napravi test.

Budica

Decko je svrsio u mene sinoc, a ja sam sigurna da sam u neplodnim danima. Da li postoji mogucnost za trudnocu? I da li smatrate da treba da popijem pilulu za dan posle ili nema potrebe za tim?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako vi smatrate da su neplodni dani onda ne trebate.

imam 20god i imam redovnu menstruaciju....27.03 imala sam operaciju na oba oka sto je jako bilo stresno za mene... imala sam vecinom zasticen odnos, a pod vecinom mislim na 1-2 ne zasticen ali nije ejakulirao unutar mene (iako covek nikada nije 100% siguran ) 10.04,11.04,12.04 i 13.04 pre toga nisam imala odnose posle zadnje menstruacije ...trebala sam da dobijem menstruaciju 13.04 medjutim nisam i evo kasni mi skoro 10 dan.. mislim da dani mog odnosa nisu bili plodni i da je zbog stresa ali vise nisam sigurna ... zelim vase misljenje, zabrinuta sam ?

VAGA14

poštovanje,
zadnju mens.sam imala 30.03 a odnos u periodu od 5.04 do 07.4...menzis dobivam svakih 24-25 dana no još nisam dobila a imam osječaj da bi trebala,test je negativan...naime,prije god.dana imala sam kiretažu...što bi bilo ili da prićekam još koji dan ...hvala...

Dejan Šakoronja, dr. med.

13 , ne znam. Ako vam 10 dana kasni menstruacija, napravite test na trudnoću i rješite dvojbe.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vaga oscilacije ciklusa su oubičajne. Pričekajte još koji da. Ne radi se o trudnoći.

Laady0211

Postovani doktore
Menstruaciju sam dobila 29.06.17 s tim da je kasnila 6 dana, moguce zbog stresa
03.06.17 sam imala nezasticene odnose ali je decko slucajno ejakulirao unutra
Da li su to neplodni dani, ima li sanse da sam ostala trudna i ima li potrebe da uzimam tabletu za dan poslije?
Hvala unaprijed