Mogucnost ili nemogucnost trudnoce?

rafaello

Prvi spolni odnos sam imala 25.1. (2 puta u razmaku od pola sata), zatim 28.1. te sam dobila mjesecnicu 30.1. zatim sam na zadnji dan mjesecnice opet imala odnos i onda 17.2. Svaki put naravno sa kondomom i nikad nije ejakulirao u meni s kondomom vec je izvukao spolovilo, odmaknuo se i ejakulirao u kondom. Danas mi je 22. dan (inace su mi je ciklus od 24-28 dana), nemam nikakvih simptoma PMS-s, a nikad nisam bas ni imala, osim sto me nekad par dana prije bole malo grudi. Jedino sto mi se desilo sad je da su mi se grudi povecale. Mene je naravno uhvatila panika jer me strah da nije jednom kad je kondom puknuo na ulazu u mene nesto mozda iscurilo ili uslo u mene (iako decko nije bio pred svrsavanje). Mislite li da je trudnoca moguca s obzirom na povecane grudi ili je to zbog PMS-a i jos jedno pitanje imam. Kolika je vjerojatnost trudnoce ako kondom pukne a decko nije jos pred ejakulaciju, a kolika je vjerojatnos ako je odnos bio bez kondoma? Hvala.

Valentina_1209

Treba mi savjet.Da li postoji mogucnost da budem u drugom stanju ako test pokaze dva puta negativan rezultat:Menstruacija mi kasni vec deset dana a nemam simptoma ni da cu dobiti osim sto me boli mali stomak.Yadnji put menstruaciju sam imala 12.01 a od yadnjeg odnosa proslo je 15 do 20 dana.Nije ejakulirao u mene ali nakon ejakulacije odma smo nsastvili odnos.hVALA

Dejan Šakoronja, dr. med.

Rafaelo prema opisanom ne radi se o mogućnosti trudnoće ako ej bilo kao što ste opisali.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Valentina ako kasni menstruacija i test je negativan onda se ne radi o trudnoći. O uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima.

rafaello

Niste mi odgovorili kolika je mogucnost trudnoce ako kondom pukne na ulazu u vaginu (a decko nije pred ejakulaciju) a pola sata prije toga je bio spolni odnos na kraju kojeg je doslo do ejakulacije?

Silvije13

Pozdrav doktore, molim odgovor:
Dakle, ciklusi mi traju od 25-29 dana, zadnja menstruacija je bila 03.02.2015.
A 8.2.2015 sam imala prvi spolni odnos, sa kondomom i decko taj put nije uopce ejakulirao(dakle i predejakulat mozemo iskljuciti) trajao je odnos svega 2 minute.
Zatim sam jucer 21.2. imala ponovno odnos, opet je boljelo, bio je odnos sa kondomom, ni ovaj puta nije doslo ni u kojem slucaju do ejakulacije, i kondom nije puknuo!
EH, posto sam ja veliki panicar, zanima me jel ima kakve mogucnosti trudnoce? Menga mi jos ne kasni, treba doc za kojih 5, 6 dana.

I da vas jos pitam; kada mogu napraviti test na trudnocu u ova dva slucaja posto mi menga treba doci za 5,6 dana...kada je najbolje vrijeme? napravila bih test bez obzira ako dode menga, jer citam po raznim forumima da se prica kako zebe imaju menstruaciju u trudnoci(pomisao na to mi nece dati mira ni nakon menge)
Oprostite na poduzem tekstu....
Hvala unaprijed. Lijep pozdrav happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Rafaelo, odgovorio sam vam.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Silvije, ne radi se o mogućnosti trudnoće prema opisanom. Ne tražite probleme gdje ih nema.