Mogućnost trudnoće

justforasking

Postovani, zanima me je li moguca trudnoca u neplodnim danima, odnosno spolni odnos je bio 9.dana ciklusa koji obicno traje 29-30 dana. Posljednju menstruaciju sam imala 18.6., a ovulacija je bila 3.7. Zanima me dal je moguca trudnoca ako je odnos bio nezasticen, ali sa prekinutim snosajem?

Dejan Šakoronja, dr. med.

9.dan spada uglavnom u plodne dane. No neće doći do trudnoće ako nije bilo ejakulacije.