mogućnost trudnoće?????????

vale789

Poštovani, veliki sam paničar i nadam se da ćete mi vi pomoć da se smirim. Imam redovitu menstruaciju, i uvijek mi traje po 6,7 dana. Imam dečka i imamo odnose, i ovaj mjesec mi je menstruacija kasnila 3 dana, ali sam imala sve simptome da ću dobiti pa se nisam brinula. ali kada sam dobila nisam imala obilno krvarenje i trajala mi je samo 3 dana što nikad nije. Koristimo uvijek kodnom i provjerimo da nije puko, ali ovaj mjesec smo jednom imali odnose bez kondoma i nije svršio u mene. Ne znam dali paničarim bez razloga ali me je strah kad mi nikad nije tak kratko trajla. Dali postoji mogućnost trudnoće ili neki postoji neki drugi razlog zašto mi je tako kratko trajal? Unaprijed hvala na odgovoru, lp.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Menstruacija ima oscilacije od 3 do 7 dana.
Ne vidim nikakav problem kod vas.