Mogucnost trudnoce?

ZbunenaSam

Zadnji seksualni odnos sam imala prije 3 mjeseca i nakon seksualnog odnosa sam dobila menstruaciju, ali je bila jako cudna. Dosla je na vrijeme ali je bila nebolna i curilo je jako malo(crvene boje, ali je pocelo sa smedkastim), to je trajalo otprilike 4 dana kao i uvijek. Zatim prosli mjesec sam dobila normalnu menstruaciju kao i uvijek, bolna i curilo je kao uvijek. Zatim sada ovaj mjesec nisam dobila menstruaciju(kasni otprilike 10 dana). Na dan koji inace dobivam menstruaciju sam imala jake bolove u donjem dijelu trbuha(kao da me je netko probadao). Neznam koji je razlog svemu tome, napravila sam test otprilike 4 puta i sve i jedan je prikazao da nisam u drugom stanju. Takoder, nedavno sam pocela 1200kalorija djetu i pocela nosit korzet na svakodnevnoj bazi. Jako sam zbunjena i bojim se moguce trudnoce. Mozete li mi pojasniti situaciju? Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemam što komentirat. Ne radi se o trudnoći. Uzrok izostanka je radikalna dijeta.