mogucnost trudnoce

ludacha

Zadnja menstruacija mi je bila 22.7 muz i ja smo imali odnose odma nakon 3 dana zanima da li je rano za napravit kucni test za trudnocu 13 dan od zanje menstruacije? Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Test napravite najranije u vrijeme očekivane menstruacije.

ludacha

Jos jedno pitanje...imam izrazite mucnine nakon svakog obroka te me tjera na povracanje,grudi su mi oteknute i imam bolove u ledima kao da trebam dobit da li mogu posumnjati vec sad na trudnocu

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ništa ne možete prije izostanka menstruacije. Smetnje rane trudnoće su nespecifične.

Mara112

Postovani,da li je moguca trudnoca ako sam imala nezasticeni odnos bez ejakulacije 6.dan ciklusa koji traje 25-26 dana?
Zahvaljujem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa je mala.