mogućnost trudnoće

abogoev1

Poštovani predposljednju i posljednju menstruaciju sam imala 14.10 i 14.11 ,sljedeću nisam dobila radila sam tri testa koja su bila negativna trenutno nemam nikakve simptome,čisto me zanima da li bez obzira na testove postoji mogučnost trudnoče,inače zadnji test sam radila deste dana nakon kašnjenja menstruacije.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći ako su testovi negativni.

Nick132

Poštovani, prije točno 5 dana sam imao prvi spolni odnos sa svojom djevojkom, radilo se o odnosu bez zaštite, ali nisam ejakulirao u nju ,ali kada sam ejakulirao (izvan nje) ubrzo nakon toga smo opet krenuli ali sam se prije toga pobrinuo da nema ostataka sperme na mom spolovilu, ali mene brine to što se nešto izlucivalo iz penisa a nije sperma, dali moja cura može biti trudna po ovome? Još da dodam,dobila je menstruaciju dan ili dva poslije

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće ako je dobila menstruaciju. No kod ovakvih odnosa šansa za trudnoćom postoji.