Mogućnost trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Turk123 prema opisanom neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

T13 vjerovatno neće doći do trudnoće.

Dragan22

Postovani, djevojka je imala redovnu menstruaciju, trebala je da dobije danas, ali juce ujutru kad se probudila vidjela je malo smedje krvi. Nema nikakvih bolova ili slicno sve je normalno. Prije 5-6 mjeseci imali smo problem jer je pukao kondom i popila je tabletu, od tada je sve okej i uvijek smo koristili kondom. Mozete li da nam kazete Vase misljenje jer se ona prepala malo da nije trudna posto je malo citala po internetu da smedja krv moze biti i zbog toga. Pozdrav i hvala unaprijed

mz1992

Rodila sam 19.7.2016. prva menstruacija je bila 31.10...curim 7 dana i ciklus je 31 dan...sada mi kasni 4 dana..odnos a suprugom sam imala jedanput i nije ejakuirao u meni 26 dan od zadnjeg pocetka mjesecnice znaci neplodni dani..u trudnoci sam imala problema sa usporenim radom štitjače poslje ju nisam pregledavala i nepijem ljekove za nju..Dali je moguča trudnoča?? hvala ,lp

Dani28

Postovani, zanima me da li djevojka moze da zatrudni ukoliko nisam svrsio u nju, vec van nje ali smo odmah nakon toga nastavili odnos? Da li je trudnoca moguca jer se ipak odnos odmah nastavio i gdje je sigurno ostalo sperme na polnom organu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dani moguća je trudnoća kod opetovanih odnosa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dragan prema opisanom mislim da uskoro treba dobiti menstruaciju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mu1992 prema opisanom ne radi se o trudnoći.

slavoljupka

postovani doktore imam jedno pitanje koje me muci ....imam 21 godinu,nemam menstruaciju vec duze vrijeme,sumnjaju mi na sekundarnu amenoreju jajnici su mi jako mali... 31,12 sam imala spolni odnos sa zastitom ali je par puta usao bez kondoma bez svrsavanja ... medutim vec par dana nakon toga mene lijevi jajnik zna zabolit, boli me u donjem dijelu leda i osijecam svrbez oko stidnih usnica,,, pijem femoston i jucer sam popila prvu sivu tabletu s blistera nakon sto sam zavrsila s bijelima... posto misle da imam sekundarnu amenoreju znam da mi je sansa za trudnocu jako mala ali me brinu te promjene i bolovi koji mi se dogadaju... ne znam dali je to na psihickoj bazi ili sta bi mogao biti izvor mog problema? jako me strah i molim za odggovor lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Smetnje koje imate su posljedica uzimanja hormonske terapije.

T13

Poštovani ranije sam vam pisala,moja situacija je bila sljedeca:
Naime prosla mjesecnica je bila 19.12.2016 i trajala je do 24.12.2016, ciklus inace traje 24-26 dana, skoro nikada nije isto.Zadnji odnos smo imali 04.01.2017 decko je ejakulirao prije odnosa, te smo sve detaljno obrisali, zatim smo imali nezasticen odnos, ali nije ejakulirao u meni.Postoji li mogucnist trudnoce?

Rekli ste da vjerovatno nece doci do trudnoce, taj isti dan navecer sam popila tabletu ellaOne, tijekom ovih par dana nisam imala nikakve znakove trudnoce, mogu li biti sigurna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno neće doći do trudnoće.

T13

Postovani...
Da li je normalno da menstruacija kasni, nakon uzimanja ellaOne tablete?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da, do tjedan dana.

mantic196

Postovani, imala sam zasticene odnose 1.1. i prije menstruacije sam imala sve iste simptome, bolne dojke, bol u stomaku itd. Inace ciklusi mi traju 26 dana, i ovaj put je trajao 26 dana i dobila sam tacno na vrijeme 13.1., krvarenje je bilko umjereno, ne prejako prva dva dana sa malo ugrusaka, naredna tri dana nesto slabija, i onda zadnji dan smedji iscjedak. Znaci sveukupno je trajala oko 6 dana. Pa sad, imam strah jer kad sam dobila grudi su me prestale boljeti ali se nisu smanjile, sta vise malo su vece, a t o mi se nikad nije desavalo, areole su vece i tamnije, imam mnogo zlijezda, cak mi se pojavilo jos novih, stomak mi je malo napuhan u donjem dijelu, a menstruacija se zavrsila prije 2 dana. Sad moje pitanje je, da li je moguce da sam trudna iako sam dobila, ili sam paranoicna, jer mi je bio prvi odnos i ne znam sta da mislim. Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom niste trudna.

merrri45

Poštovani
Imam 26 godina, bila sam trudna prije od prilike 6 mjeseci. međutim zbog zdravstvenih problema sam morala izvrsiti abortus. I zadnja 3-4 mjeseca menstruacija mi je smeđa , a od abortusa nisam imala spolni odnos nikako. Zanima me da li je moguća trudnoća, i da li uzrok smedje menstruacije moze biti abortus ili imam razloga za brigu.
Unaprijed hvala i očekujem brz odgovor!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Što se tiče izgleda menstruacija najprije morate napraviti pregled i uzv. Besmisleno bi bilo nagađati.

mantic196

Izvinite na smetnji, a koji je moguci uzrok promjene na grudima jer mi nikad nisu bile ovako velike areole i bijele zlijezde, pa mi je neobicno, zabrinuta sam, trudnocu nikako ne zelim. Hvala jos jednom.

merrri45

Naravno da cu otici na pregled. Hvala vam mnogo!

Nazad
1 ... 27 28 29 30 31 32 ... 36
Naprijed