Mogucnost trudnoce?

Frckava

Postovani, prva menstruacija mi je bila 1.3. ..12.3 sam imala odnos bez zastite, nije "svrsio" u mene nego po meni, tjedan dana nakon toga imala san par dana bolove u donjem djelu trbuha, donji dio leda i bubrezima...sljedeca menstruacija bila mi je 24.3. ..sad ocekujem ili 16. Ili 20.4. I osjecam bolove u dobjem djelu trbuha i leda..u mj dana smrsavila sam 6 kg jer sam na djeti radi intolerancije na hranu...zanima me da li je moguca trudnoca..nemogu docekat menstruaciju....hvalaaaa

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom se ne bi trebalo raditi o trudnoći ako nije bilo ejakulacije ili je mogućnost doista mala.