Mogucnost trudnoce

Ninanam

Lijep pozdrav. Naime zanima me postoji li mogucnost trudnoce ukoliko redovito koristim kontracepcijske tablete, a imala sam odnos sa deckom dan prije menstruacije te je ejakulirao u mene. Unaprijed se zahvaljujem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako redovito uzimate neće doći do trudnoće.

Nemanime7

Pozdrav zanima me da li je moguca trudnoca,nikad nisam imala spolni odnos ali me je decko zadovoljavo prstima to samo napravili koji dan pred menstruaciju ii 5 dana nakon zSvrsetka moje menstrucije koja je zapocela 5.8 a zavrsila 10.8
Brinem se zato sto sam danas 20.8 ponovoo imala krvarenje i simptomd pms dakls bol u donjem predjelu i bolne grudi dakle samo 10 dana nakon zavrsetka ove prve,citala sam da postojit to neko krvaranje nakon oplodnje par dana pa me to zanima
Dakle da li je moguca trudnoca da je npr na prstima ostalo sperme ili slicnoo? Molim vass odgovor umirem od brige pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. Krvarenje koje navodite je najvjerojatnije bilo ovulacijko. To se podudara s navedenim datumima.

Nemanime7

Hvaala na odgovoru trudnocu svakako iskljucujem ali ovo nije samo lagank krvarenej ovo je vise ko prava menstruacija obilnija i popracena bolovima

Ivo Balenović, dr. med.

Moguće da onda prethodno krvarenje nije bila prava menstruacija nego se javilo zbog hormonske neravnoteže.