Mogucnost trudnoce?

akan1

Postvani doktore
Ali kad smo radili prvi test bio je negativan.Kako to da drugi koji smo radili je bio pozitivan,ako nismo imali nikakav spolni odnos.Naime,djevojka mi nema uopce nikakve promjene na sebii,nikakve simptome trudnoce.Da napravimo drugi test koliko bi on bio pouzdan

Malaai1234

Postovani, nije doslo do ejakulacije u rodnicu, partner je ejakulirao meni u usta.. najverovatnije je taj smedjkasti iscjedak nastao zbog mehanickog povredjivanja vagine..
Hvala puno na odgovoru. Lp.

Anicakabanica

Postovanje,
Pisala sam Vam vec da sam imala ne zasticen spolni odnos 16.4 na dan kad sama trebala dobiti menstruaciju no nisam je dobila. Nije dugo trajalo i nije svrsio u mene. Danas je vec 20.4 nisam dobila menstruaciju. Ne osjecam nikakve simptome pms-a. Iako osjecam samo nadutost i imam potrebu za mokrenjem cesce nego inace. Na internetu sam procitala da muskarac luci spermu tokom cijelog odnosa dali je to istina? I dali postoji ikakva sansa za trudnocom , i kada mogu napraviti test za trudnocu ( i mozete preporuciti neki kucni test )
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
možete već sada učiniti test na trudnoću. Spermiji se nalaze samo u ejakulatu, i ne luče se tijekom odnosa. Uzmite kućni test na trudnoću kojeg imaju u vašoj ljekarni.

Nikiii74748596

Poštovani,molila bih Vas za pomoc. Malo vise od 10 dana pratila sam boju u gustocu iscjedka. Na posljedni dan menge bio je dosta jak i zuckast a kako vrijeme ide sve manje obilan. Ne mogu bas tocno procjenit boju ali ima dana kada je normalne bijele boje pa dana kada je zuckast ( mozda i zelen ne znam procjenit). Razmisljala sam da uzmem canesten kremu 3 kremu za rodinu 20 mg/g pa bih Vas molila za misljenje. Takoder naglasila bih da pijem yaz vec skoro 4 godine pa me zanima da li ce canesten utjecati na yaz odnosno da li sam zasticena i da li mogu imati normalno odnose bez dodatne zastite ako koristim canesten sa aplikstorom ili samo za vanjsku upotrebu? S obzirom da nemam nikakve druge simptome molila bih Vas da mi takoder preporucite na koji nacin da koristim. Hvala

cile

Postovani imam jedno pitanje zadnja menstruacija mi je bila 7.4.2017 i traja je 6 dana tzv."odnos" se dogodio 15.4 dan prije uskrsa sada pod "odnos" mislim to da smo i ja i decko imali donje rublje pretpostavljam da je doslo do ejakulacije u jednom trenutku sam osjetila nesto mokro na nozi u predjelu prepone mokre su mi bile gacice kao i njemu bokserice no u nijednom trenutku nije doslo do pravog odnosa niti penetracije mene zanima da li postoji mogucnost trudnoce ciklusi su mi u prosjeku zadnjih 4 mjeseca 26,2728,29,30,31 dan nema velikih odstupanja sada mi jos nije bila ovulacija iako danas i jucer osjecam vlaznost dolje no glavno pitanje je da li trebam brinuti oko trudnoce?

cile

Zanima me dali postoji mogucnost trudnoce u ovom slucaju zadnja menstruacija mi je bila 7.4.2017 i traja je 6 dana
Tzv "odnos" se dogodio 15.4 i ja i decko smo bili odjeveni u donje rublje vjerujem da je doslo do ejakulacije i moje i njegovo rublje je bilo vlazno nakon nekog vremena osjetika sam nesto vlazno na nozi u predjelu prepone u te me uhvatila panika da nije doslo nesto dolje
Inace mi ciklusi variraju od 26-31 dan odstupanja nisu velika iako zadnjih 4 mjeseca uvijek su bila ili 27 ili 30 dana ovulacija mi se jos nije dogodila stoga me zanima da li je 15.4 bio plodan dan ili ne? I da imam potrebe za zabrinutos od trudnoce?
Hvalaa

Brinetad

Postovani!
Jucer sam vam pisala.Molim vas da odgovorite na moja pitanja.
Unaprijed zahvaljujem!Lp

Anicakabanica

Postovanje,
Pisala sam Vam vec da sam imala ne zasticen spolni odnos 16.4 na dan kad sama trebala dobiti menstruaciju no nisam je dobila. Nije dugo trajalo i nije svrsio u mene. Danas je vec 20.4 nisam dobila menstruaciju. Ne osjecam nikakve simptome pms-a. Iako osjecam samo nadutost i imam potrebu za mokrenjem cesce nego inace. Dali postoji mogucnost da ne dobijem mjesecnicu ovaj mjesec da se nesto poremetilo?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Brinetad,
moguće je da je mjesečnica izostala zbog terapije, ali postoji i mogućnost da je test na trudnoću bio lažno negativan (ukoliko koncentracija beta hcg-a nije dosegla detektabilnu razinu). Preporučam da ponovite test.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Mnpe40,
postoji mogućnost lažno negativnog testa na trudnoću kada koncentracija beta hcg-a nije dosegla detektabilnu razinu. Preporučam da ponovite test.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Nikiii,
možete koristiti Canesten bez bojazni da će umanjiti kontracepcijsku zaštitu. Možete koristiti vaginalete ili kremu s aplikatorom.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za cile,
'odnos' je bio u vrijeme neplodnih dana, a i prema svemu što ste naveli teško da postoji bilo kakva mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Anicakabanica,
razlozi kašnjenja menstruacije su mnogobrojni: stres, psihički, hormonski disbalans, promjene u prehrani.... Prema onome što ste naveli šansa za trudnoću je mala, ali ipak postoji. Preporučam da učinite test na trudnoću. Ukoliko je negativan postoje lijekovi koji izazivaju menstruaciju.

Maksii565

Postovani
Djevojka i ja smo imali ne zasticen odnos 11.2...ona je dobila menstruaciju 14.2 i trajala je 6 dana...menstruacije joj nisu redovne,Nekad preskoce i cijeli mjesec...sljedecu menstruaciju je dobila 31.3 i trajala je 5 dana...pa jel moguca trudnoca s obzirom na 2 menstruacije nakon odnosa u trajanju od 5 6 dana..hvala unaprijed

mela_zg

Postovani, imala sam nezasticen spolni odnos(prekid snosaja)od prilike u plodnim danima. Nakon toga sam dobila menstruaciju na vrijeme 31.1, zatim 26.2, 23.3, 16.4. Ciklus.mi inace traje izmedju 25-29 dana. Menstruacije su mi dosta bolne i traju oko 6 dana, medjutim prva menstruacija je uobicajenog intenziteta, druga nesto malo manjeg i kao i treca . Medjutim poslije zadnje menstruacije su mi se poceli javljati cudni bolovi u predjelu abdomena, i jajnici i oko pupka i bolovi u cijelim ledjima. Grudi mi nisu bolne ( osim u pms-u) ali su mi se pocele pojavljivati vidljive vene. Napravila sam dva testa koja su bila negativna prije zadnje M, nije bila jutarnja mokraca.da li postoji mogucnost trudnoce?

Lena54321

Postovani, sinoc sam imala odnos sa zastitom, ali imam veliku potrebu za mokrenjem i stalno idem u wc. Sta je to?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, za Maksii565,
trudnoća nije moguća.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za mela_zg,
ne postoji mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Lena54321,
prema simptomima moguće da se radi o urinarnoj infekciji. Preporučio bi analizu mokraće.