Mogucnost trudnoce?

Lena54321

Postovani 28.4. sam imala zasticeni odnos iako su mi bili neplodni dani ipak smo koristili zastitu, mentruaciju sam trebala dobiti 5.6. medjutim jos nema, grudi me strasno bole i imam veliku bol u donjel dijelu ledja i grceve u stomaku. Da li je mozda to znak trudnoce ili je PMS?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
prema navedenim simptomima vjerojatno se radi o PMS-u.

nelica11

Poštovani zadnja menstruacija je bila 30.4 i tada mi je ciklus trajao 33 dana inače je 30. imala sam spolni odnos za vrijeme menstrucije, ali nije došlo do ejakulacije. Nakon toga slijedila je ovulacija, krvarenje je trajalo nekih 4-5 dana malo obilnije i tada sam imala spolni odnos također bez ejakulacije. Došlo je do pojave smedeg iscjetka oko 27. i nastavilo se krvarenje dva, tri dana blago tokom odnosa i malo poslije. Pravog krvarenja većeg nije bilo. Naparavila sam test 3.5 i bio je negativan. Menstruaciju nisam dobila i dalje a nisam u mogućnosti otići trenutno na pregled. Da li je moguće da su ta manja krvarenja bila menstruacija i ovo mi je izazvalo dosta stresa.

nelica11

Nisam napomenila da sam u periodu oko termina menstruacije osjecala cvrsce grudi, bol u ledima i trbuhu, te mučninu, a sada je sve to prestalo.

nelica11

Ispravak 30.3 zadnja menstruacija i imala sam jos upalu bakteriju u mokraći te sam pila klavocin 1g tjedan dana u prvoj polovici 4 mj.

acere5

Poštovani,
Imao sam sa djevojkom ne zaštićen odnos i možda nisam stigao na vrijeme izvadit.
Menstruacija joj je zavrsila prije 2 dana .. Ciklus joj traje 28 dana, i menstracija joj u prosjeku traje 6 dana .. Do sada su uvijek bile redovne i nisu kasnile.
Dali je moguća trudnoća ?

Amigo123

Poštovani, prošlog vikenda tokom noći dva puta sam imao zaštićeni spolni odnos s djevojkom. Naime, nakon prvog puta nisam imao maramicu ili slično blizu sebe pa sam nakon ejakulacije sklonio prezervativ i malo pobrisao rukom, za nekih 20-ak minuta svojim prstima sam ulazio u njenu vaginu i pri početku drugog odnosa slučajno sam prezervativ okrenuo na krivu stranu te vratio na dobru, to mi se je dogodilo prvi puta. Strah me je da nešto nije ostalo na prstima ili prezervativu pa me zanima postoji li mogućnost da moja djevojka ostane trudna? Hvala unaprijed, lp!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za nelica 11,
moguće je da se ciklus poremetio zbog stresa i uzimanja antibiotika. Ukoliko menstruacija ne dođe u narednih nekoliko dana ponovite test.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani za acere5,
kod 28 dnevnog ciklusa ovulacija nastupa 14. dan. Plodni dani su tri dana prije i tri poslije ovulacije, dakle od 11. do 17. dana ciklusa. Vi ste imali odnos u vrijeme neplodnih dana. Mogućnost trudnoće postoji ako je taj ciklus došlo do ranije ovulacije.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, za Amigo123,
postoji samo teoretska mogućnost trudnoće i to ako se to desilo u vrijeme plodnih dana.

Maksii565

Postovani
Zanima me je li moguca trudnoca?
Imao sam ne zasticen odnos s djevojkom 11.2,nakon 3 dana(14.2) ona je dobila menstruaciju i trajala joj je 6 dana...njoj menstruacije nisu redovne,nekad preskacu i po cijeli mjesec...nakon toga dobila je opet menstr 31.3 i trajala je 5 dana...3.5 smo imali opet ne zasticen odnos,medutim kratko je trajao i nisam svrsio u nju,nego nakon otprilike 2 minute,van nje...vidio sam da mi ide nekakva prozirna sluz...To je sluz iz prostate i ne sadrzava spermije??

Da se vratim na ono glavno,djevojka je opet dobila 16.5 i trajala joj je 5 dana i bila kao i inace...pa me zanima da li je moguca trudnoca s obzirom na 3 menstruacije u trajanju od 5 dana?
Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, budući da su nastupile menstruacije trudnoća nije moguća.

Artistry256

Pozdrav,

zanima me da li mogu ostati trudna ako sam imala prekinuti spolni odnos sa dečkom bez zaštite za vrijeme plodnih dana,pazili smo,ali me strah preejakulata.

Lp

naopako

Zadnji ciklus sam imala 13.5 te nezasticeni odnos 23.5 .. Ciklusi su mi od 25 do 29 dana ...zanima me dali je moguca trudnoca...te nije ekuirao u mene nego vani ...hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Artistry256, ukoliko nije došlo do ejakulacije ne postoji mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za naopako,
imali ste odnos u vrijeme plodnih dana, ali ako nije bilo ejakulacije u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće.

12345k

Postovani doktore
Milim vas pomozite mi, menstruacija mi kasni jedan dan, inace nije bas uvijek redovna ali dosta sam prestrasena sto se tice tudnoce iako nikad nisam imala spolne odnose. Da bi se rjesila straha napravila sam test za trudnocu koji je negativan, ponavljam.. nisam nikada imala spolni odnos ali svejedno se bojim. Uvijek mi kasni kad su velike promjene vremena i velike vrućine a i bila sam nesto i bolesna pa moguce i zato.. samo mi recite je li to normalno.. osjecam neke pms simptome samo nikako ne dolazi

12345k

I da dodam jos.. nije bilo ejakulacije nikako

12345k

I evo danas mi se pojavila blaga kao sukrvica pomjesana s iscjetkom? A kasnije nista.. samo jednom prilikom odlaska na wc..
znam da zvuci smijesno jer nikad nisan imala spolne odnose a vec neko vrijeme nije doslo nikako do ejakulacije mog decka ali samo kad me ovako uhvati strah ne mogu racionalno promisliti

Brinetaaa123

Poštovani, imam pitanje. Posljednje dvije menstruacije imaa sam od 21.04.-26.04., te od 19.05.-24.05. Imala sam nezaštićeni spolni odnos 5.5., ali dečko nijo ejakulirao u mene niti jedamput, koristili smo metodu prekinut snošaja, no kako je moguće da na glaviću ostane nešto sperme, kao i da tijekom drugog spolnog odnosa izlazi van tekućina, malo me strah. Također smo 26. i 28.05. imali spolne odnose u kojima je on ejakulirao u mene. Posljednjih nekoliko dana stalno osjećam slabost, vrtoglavicu, imala sam dva dana strašne bolove u jajnicima i jucer su me počele boljeti grudi. Znam za nekoliko slučajeva u kojima su djevojke imale mensturaciju iako su bile trudne. Zanima me dali je po vašem mišljenju moguća trudnoća? U ponedjeljak (6.5) sam napravila test za trudnoću, ali pokazao je minus. Ali svejedno me strah zbog bolova u jajnicima, osjećaja slabosti, vrtoglavice.. Menstruaciju bih trebala dobiti tek 16.6. Unaprijed Vam hvala.